دانلود مستند Inside Mighty Machines 2019

کاور-Inside-Mighty-Machines-2019

نام مستند: Inside Mighty Machines 2019 – درون ماشین های توانمند

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

در مستند Inside Mighty Machines 2019 خواهیم دید که چاد زدنک مهندس سابق ناسا به سراغ ماشین ها و سازه های غول پیکر می رود و با جدا کردن قطعه به قطعه آنها سعی می کند که نحوه کارکرد آنها را به ما نشان دهد. او اثرات هر اختراع را به صورت کامل بررسی می کند و زاویه داخلی و نزدیک تری از ماشین های غول پیکر را به ما نشان می دهد. سری اول این مستند جذاب شامل ۴ قسمت است که چاد با رفتن به ایالت های مختلف آمریکا چندین ماشین مختلف را بدین ترتیب بررسی خواهد کرد. این بررسی ها علاوه بر جذابیت های بصری برای مهندسین و علاقه مندان به علم می تواند اطلاعات نابی را ارائه دهد.

در قسمت اول مستند Inside Mighty Machines 2019 یک جامبو جت را خواهیم دید که در می سی سی پی قرار دارد و چاد قصد دارد که با پیوستن به تیم برکنار شده هواپیمایی این جت ۷۴۷ را به ۶ میلیون پارت تقسیم کند و ما را با شگفتی زیادی همراه کند. در قسمت دوم به کارولینای شمالی می رویم و یک نیروگاه زغال سنگ ۱۰۰ ساله را به نظاره می نشینیم. در این مرکز یک ماشین بخار خواهیم دید که در زمان خودش می توانست ۲۰ هزار تن زغال سنگ را در روز بسوزاند. در قسمت سوم چاد به یک تیم تسلیحاتی می پیوندد و بزرگترین هواپیمای بدون سرنشین را برای ما جداسازی می کند و نوآوری های مهندسی آن را نشان می دهد. این هواپیمای بدون سرنشین افسانه ای در زمان خودش بوده است و خدمه هواپیمای نظامی LCAC هم اطلاعات بیشتری در این باره به ما می دهند. اما در آخرین قسمت هم به تیمی می پیوندید که یک هیولای زیردریایی غول پیکر را در ۴۰۰ فوت ارتفاع در ساحل شناور خواهیم دید و عظیم ترین ماشین ساخته شده در سطح دریا برای کارهای مهندسی نفت را خواهیم دید.

info

Working alongside salvage teams, former NASA engineer Chad Zdenek takes apart huge machines piece by piece to figure out how they were built and how they worked; he explores the impact of each invention and how it changed the world.

Part 1: Jumbo Jet
Chad joins an aircraft-dismantling team in Mississippi as a Boeing 747 lands on the runway for the last time; Zdenek cuts his way through the cabin, cockpit and four jet engines to strip the plane into six million parts.

Part 2: Power Plant
Chad Zdenek heads to North Carolina to dismantle and then implode the Buck Steam Station, a nearly 100-year-old coal power plant built in the 1920s, which, at its peak, burned up to 20,000 tons of coal per day and powered up to a 1,000 homes.

Part 3: Hovercraft
Chad Zdenek joins a salvage team to tear apart the world’s biggest hovercraft and reveal the engineering innovations that made it a legend of its time; Chad joins the crew of an LCAC, the U.S. Navy’s state-of-the art military hovercraft.

Part 4: Deep Sea Oil Rig
Chad Zdenek joins a team that is dismantling the North Sea’s biggest oil rig; as the 400-foot-high monster is towed ashore, he reveals the story of how deep-water oil engineers raced to build an enormous machine to drill through the sea bed.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com