دانلود فیلم آموزش اصول اکسس برای مبتدیان

موضوع دانلود فیلم آموزش Intro to Access Microsoft Access Basics for Beginners در مورد یادگیری نرم افزار اکسس می باشد. شما کاربران می توانید احساس غرور خوبی در زمینه یادگیری این برنامه دشوار داشته باشید و در چندین جای مختلف دانشگاهی از مباحث این دوره به خوبی استفاده نمایید. دوره می تواند مبانی لازم را برای مبتدیان داشته باشد و یک شروع مناسب را برای آنها داشته باشد شما می توانید توسط این نرم افزار یک پایگاه داده بسیار ساده طراحی نمایید و با استفاده از ابزارهای مختلف نرم افزار به مدیریت این برنامه بپردازید. این دوره می تواند به صورت گام به گام به شما کمک نماید تا بتوانید درس ها را به صورت کوتاه و ارزشمند یاد بگیرید و بتوانید به صورت ساده پیگیری نمایید.

با دانلود این دوره شما یادگیری را از سطح بسیار ساده شروع می کنید و می توانید در مورد فرم ها، گزارش گیری ها و جداول موجود در این برنامه آموزش های لازم را داشته باشید. دوره می تواند راحت تر از این مسائل باشد و به شما کمک نماید که بتوانید یک نرم افزار را طراحی نمایید. شما باید بدانید که روح اصلی یک برنامه پایگاه داده آن می باشد و شما باید بتوانید روند رسیدن و استفاده از پایگاه داده در برنامه خودتان را بیاد داشته باشید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش Intro to Access Microsoft Access Basics for Beginners از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Intro to Access Microsoft Access Basics for Beginners

مدرس: Steve McDonald

مدت زمان: ۳۲ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-Intro-to-Access-Microsoft-Access-Basics-for-Beginners

دوره های آموزشی:

– مقدمه ای بر مبانی اکسس
– بازکردن فایل های اکسس
– ابزار و داشبورد
– ایجاد یک جدول اکسس
– یک فرم اکسس
– ایجاد یک پرس و جو در اکسس
– ایجاد یک گزارش در اکسس

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-Intro-to-Access-Microsoft-Access-Basics-for-Beginners

info

Description
When you think about learning Microsoft Access do you feel overwhelmed or intimidated?

If so, you’re in the right place.

Microsoft Access Basics for Beginners is designed to get you started in Access by creating a very simple database from scratch.

This is a very hands-on course where I’ll walk you through it step-by-step. The lessons are short and easy to follow, and all of the steps are explained in plain English.

With this course, anyone can get started learning Access. It isn’t going to make you pro, but after you finish this short course, if your boss starts talking about Queries, Forms or Reports, you’ll know exactly what they’re talking about. And you’ll understand how to create one.

Click on into the course. I promise it’ll be easier than you thought.
Courses:
Introduction to Access Basics
Opening Access
Tour the Access Ribbon, Tools and Dashboard
Create a Table in Access
Create a Form in Access
Create a Query in Access
Create a Report in Access

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Intro to Access Microsoft Access Basics for Beginners

دانلود از لینک مستقیم