دانلود فیلم آموزش تلفظ زبان سوئدی

موضوع دانلود فیلم آموزش INTRODUCTION Swedish Pronunciation در مورد آموزش زبان سوئدی در زمینه تلفظ می باشد. شما می توانید به طور رایگان نحوه صحبت کردن به زبان سوئدی را فرا گرفته و مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهید. هرچه قدر بهتر بتوانید تلفظ بومی تری را داشته باشید به همان صورت بهتر توانایی یادگیری این زبان را خواهید داشت. پس شما باید بیاد داشته باشید که در ابتدای دوره باید مسیر راه خود را مشخص نمایید . سپس با داشتن اعتماد به نفس لازم و کافی زمینه های آموزش و یادگیری این زبان را بیاد داشته باشید. شما براحتی می توانید با اعتماد به نفس به یک سخنران سوئی تبدیل شده و درک لازم را در این زمینه ها داشته باشید.

با دانلود این دوره به صورت رایگان مروری در باره چگونگی تلفظ زبان سوئدی خواهید داشت و می توانید به صورت منحصربفرد و قابل انعطاف قابلیت های کلیدی این زبان را بیاد داشت باشید. زبان سوئدی بسیار مفید می باشد و صحبت کردن به این زبان نیز بسیار شیرین خواهد بود. شما باید ابتدا نکات لازم را متوجه شده و سپس معرفی مختصری به صورت تمرین از یک شرکت داشته باشید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش INTRODUCTION Swedish Pronunciation از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: INTRODUCTION Swedish Pronunciation

مدرس: Anna-Li Danielsson

مدت زمان: ۱ ساعت

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-INTRODUCTION-Swedish-Pronunciation

دوره های آموزشی:

– درباره تحصیلات دانیلسون
– تلفظ سوئدی
– مشکلات رایج
– پاداش های دوره
– الفبای سوئی

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-INTRODUCTION-Swedish-Pronunciation

info

Description
Our Free INTRODUCTION: Swedish Fluency Course
Do you want to sound more Swedish?
How can you improve your Swedish?
Is it possible to get a more native-like pronunciation?
How difficult is it to learn to speak Swedish?

Better pronunciation can help you in your everyday life, your studies and your career. A good pronunciation will make you will get more easily understood and more confident as a Swedish speaker.

This is our free introduction to our unique and flexible Swedish Fluency Course. It consists of a 12-page INTRODUCTION ebook and 3 video lessons. This introduction will give you a good overview of what the bigger course contains.

These lessons include a brief introduction of our company, Danielsson Education, and the course itself. You will get to learn some key points on speaking Swedish, why it is so hard to learn and our best advice for learning to speak Swedish.
Courses:
About Danielsson Education and About this Course
Swedish Fluency and Swedish Pronunciation
Common Pitfalls
Bonus: Presentation of Anna-Li Danielsson and Danielsson Education
Bonus (sneakpeak): How to pronounce
BONUS: Free Preview Lesson – The Swedish Alphabet

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

INTRODUCTION Swedish Pronunciation

دانلود از لینک مستقیم