دانلود انیمیشن Invader ZIM: Enter the Florpus (2019) – زیرنویس فارسی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

دانلود انیمیشن Invader ZIM: Enter the Florpus (2019) – مهاجم زیم: ورود به فلورپوس

کاور-Invader-ZIM-Enter-the-Florpus-2019

عنوان انیمیشن: مهاجم زیم: ورود به فلورپوس

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۷۱ دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip 720p / WEBRip x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن مهاجمین ZIM (به انگلیسی: Invader ZIM: Enter the Florpus 2019) در مورد شخصیتی به نام Zim است که پس از مدت ها اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و متوجه می شود که رهبران فراطبیعی هیچ گاه توجهی به زمین نداشته اند و قصد آمدن به این کره خاکی را ندارند. حال او تمام نقشه هایش به هم خورده است و نمی دارند که زندگی اش را برای چه چیزی صرف کند. حال او باید هدف جدیدی برای خودش بیابد و ببیند که چگونه می تواند کینه جویی اش را دنبال کند و از انسان ها انتقام بگیرد. زیم شخصیتی جذاب است و خنده های شیطانی اش همه را فرا گرفته است. او به همراه دوستش GIR برای مدتی ناپدید می شوند و منتظر بازگشت هستند. بعدها مشخص می شود که ناپدید شدن آنها بخشی از برنامه بوده است و آنها فاز ۲ حمله به زمین را مدیریت می کرده اند. زیم با بلندگوهای متعال تماس می گیرد و فراموش می کند که قصدشان از انجام مرحله ۲ چه چیزی بوده است.

خشم و حملات متعدد تمام هدف زیم در انیمیشن Invader ZIM: Enter the Florpus 2019 است و او سعی در یادگیری تمام پروتکل های حمله به زمین دارد. او آرزوهای بزرگی در سر دارد و امیدوار است که تایید پدرش را کسب کند. سال های نوری بسیاری با زمین فاصله دارند و برای اینکه به خانه خودش بیاید، باید عده زیادی را متقاعد کند. او برای صلح به سمت Dib می رود و طی یک سخنرانی قصد طرح ریزی نقشه دیگری را دارد. فرایند غشایی خطرناکی علیه زمین شروع می شود و دیب هم سعی می کند که از افسردگی خارج شده و کاری برای نجات زمین انجام دهد.

info

ZIM discovers his almighty leaders never had any intention of coming to Earth and he loses confidence in himself for the first time in his life, which is the big break his human nemesis, Dib has been waiting for.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs