دانلود فیلم آموزش مقدماتی جاوا

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

موضوع دانلود فیلم آموزش Java An Introductory Course در مورد جاوا و مقدمات برنامه نویسی توسط این زبان پرطرفدار و البته پرکاربرد می باشد. مدرس این دوره پس از حدود ۱۰ سال سابقه در زمینه فناوری جاوا حال سعی داشته است تا با استفاده از این دوره تجربیات خودش را منتقل داده و موارد بسیار خوبی را برنامه نویسی برای شما بیان نماید که بسیار ضروری می باشد و شما در واقع می توانید مفاهیم جاوا را از این طریق فرا بگیرید. شما با داشتن این دوره به اندازه کافی می توانید تا مقدمات را فرا گرفته و به صورت حرفه ای کار خود را شروع نمایید. اگر شما پیریزی خوبی برای پایه خودتان داشته باشید می توانید به خوبی پیشرفته و در جاوا هر موضوعی که می خواهید را فرا بگیرید.

با دانلود این فیلم آموزشی شما کاربران می توانید موضوعات را به شیوه های دقیق تحت پوشش قرار داده و به خوبی برنامه درسی را پیگیری نمایید. این مرجع می تواند موضوعات جدیدی را نیز شامل شود که به تازگی ارائه شده است و کاربران می توانند بدون نیاز به یافتن منابع جدیدتر از طریق همین دوره این مباحث جدید را نیز داشته باشند. مخاطبین این دوره کسانی می باشند که می خواهند شروع خوبی برای جاوا داشته باشند و بتوانند مدت زمان زیاد علاقه خود را به این زبان حفظ نمایند. شما در هر سطحی که باشید این دوره برای شما مفید خواهد بود و می توانید تا با پروژه های عملی این دوره همراه شده و یادگیری بسیار آسان تری را از طریق ویدئو داشته باشید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش Java An Introductory Course از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان دوره: Java An Introductory Course

مدرس: Abhishek Singh

مدت زمان: ۱۰ ساعت

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-Java-An-Introductory-Course

دوره آموزشی:

– شروع به کار
– اصول طراحی
– انواع داده ها
– OOPS در جاوا
– وراثت
– استیت های کنترلی
– کلیدواژه های استاتیک
– مجموعه ها
– جنریک ها
– هندل کردن خروجی ها

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-مستند-Java-An-Introductory-Course

info

Requirements
There is no pre-requisite for this course. Whatever softwares are required are covered for this course is covered as part of the course content. You can download it then.
Description
I have more than 10 years of experience working on java j2ee technologies. Based on my experience, I consider the items listed in the course as essential to have the concepts solid enough to build on top of it.

Name of the course is “Java – An Introductory Course”. This course is well-suited for beginners and even intermediate level software professionals who want to go through the common topics related to java.

Most of my material in the form of videos. I have also provided eclipse project in the resources. You can download this and set up in your local. For whatever topics are there in the curriculum, the topics are covered in the detailed way so that you don’t have to re read the topics and this becomes the single point of reference for you.

Who is the target audience?
Anyone who is new to java. When I say new, I mean those who are either just starting with Java or have been working on java for quite some time, but the understanding of the key concepts is not there. Even expert level students will find this course as a refresher. However in the interest of time, I wont recommend for them.

Courses:
Getting Started
Design Principles
Data Types
OOPS in Java
Inheritance
Control Statements
Static Keyword
Collections
Generics
Exception Handling

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 915 مگابایت
  • شرکت سازنده:
  • تاریخ انتشار: September 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 10 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Java An Introductory Course

دانلود از لینک مستقیم