دانلود فیلم آموزش رابطه ها و انتزاع در جاوا

در فیلم آموزش جاوا کاربران می توانند نگاه کلی به بحث رابط ها و انتزاع ها در این زبان داشته باشند و بتوانند به طور کامل تحلیل کرده و موارد استفاده آن در برنامه نویسی را نیز مشاهده نمایند. در این دوره کاربران می توانند بیشتر قابلیت های نگهداری و گسترش کدهای جاوا را مشاهده کرده و چگونگی تعریف این رابط ها را داشته باشند. هر کاربری باید بتواند چگونگی طراحی این کدها را بداند تا به صورت کامل به درک آن رسیده و بررسی های لازم را انجام دهد. انتزاع و رابطه ها در جاوا جز موارد اصلی محسوب می شوند و کاربر باید بتواند به عنوان یک متخصص جاوا عمل کرده و در موارد موردنیاز نظیر Java SE از آنها استفاده های لازم را داشته باشد.
با دانلود فیلم آموزش جاوا کاربران می توانند قابلیت های نگهداری این کدها را افزایش داده و در برنامه هایی که به این زبان نوشته می شوند این کدها را گسترش دهند تا کارها آسان تر شده و پیچیدگی برنامه ها قدری کاهش داشته باشد. کلاس های انتزاعی برای این منظور طراحی شده و کاربران می توانند رابطه ها را در داخل آن قرار بدهند. شما با این دوره می توانید دانش کلی را در حالت کلی داشته باشید و به طور کامل یادگیری های لازم را داشته باشید. در پایان این دوره نیز به طور کامل کدها برای شما قابل دسترس بوده و می توانید آن را در نرم افزارهای تولیدی خودتان داشته باشید. دوره می تواند برخی از بهترین موارد را برای شما شرح دهد و زمانی که آنها را قرار دهید با دیگر کدها نیز قابلیت جایگزینی را خواهند داشت. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش جاوا از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Java Interfaces and Abstraction

مدرس : Richard Warburton

مدت زمان : ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1920×1080

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-جاوا

دوره های آموزشی :

– بررسی دوره
– معرفی مکانیزم های انتزاعی جاوا
– درک نیاز به انتزاع
– گسترش کدها از طریق رابط ها
– پیاده سازی رابطه ها در ماژول های مختلف
– شناخت هطرات بیش از حد انتزاع
– نتیجه گیری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-جاوا

info

Description

At the core of writing better Java code is a thorough knowledge using interfaces and abstraction. In this course, Java Interfaces and Abstraction, you’ll learn how to improve the maintainability and extensibility of Java code over time. First, you’ll delve into how to define interfaces and abstract classes. Next, you’ll explore what an abstraction is, and how to design good abstractions. Finally, you’ll discover what and when to avoid when designing abstractions. When you’re finished with this course, you’ll have a foundational knowledge of interfaces and abstraction in Java that will help you on your path towards becoming a Java expert. Software required: Java SE 8.
Courses :
Course Overview
Introducing Java Abstraction Mechanisms
Understanding the Need for Abstractions
Extending Your Code Through Interfaces
Implementing Interfaces in Different Modules
Recognizing the Dangers of Over-abstraction
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 291 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Java Interfaces and Abstraction

دانلود از لینک مستقیم