دانلود فیلم آموزش تکنیک های هک رشد

موضوع دانلود Learn Growth Hacking Techniques در مورد هک کردن رشد، یکی از تکنیک های بازاریابی می باشد که شرکت های نوپا برای بازاریابی و تفکر تحلیلی از آن استفاده می کنند و دستاوردهای بهتری را در این راستا کسب می کنند. اکوسیستم های بازاریابی آنلاین در این حوزه بررسی می شود و کاربران می توانید از شبکه های اجتماعی نیز در این راستا استفاده نمایند. افراد در این دوره می توانید یک ترکیب نادر از مهارت های خود را ایجاد کرده و بازاریابی فنی و مناسبی را در این راستا داشته باشند.

با دانلود این دوره از محبوب ترین شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و تکنیک های هک رشد را در این حوزه به کار می برند. برای این منظور باید بازخورد مناسب از کاربران گرفته شده و به صورت هوشمند از این روش بازاریابی استفاده شود. شما کابران هم اکنون می توانید برای دانلود Learn Growth Hacking Techniques از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان دوره: Learn Growth Hacking Techniques

مدرس: One Month

مدت زمان: ۶ ساعت

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 48KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-Learn-Growth-Hacking-Techniques

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-Learn-Growth-Hacking-Techniques

info

Description
One Month Growth Hacking is a series of video lessons and tutorials for any entrepreneur, marketer, or engineer who wants to learn how to grow a product. A Growth Hacker is a rare combination: someone with the right marketing and technical skills who is able to come up with clever marketing hacks while tracking their results. You will learn the best growth hacking techniques and practices of today’s most popular companies, including Facebook, Dropbox, Zynga, LinkedIn, Pinterest, and Appsumo.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 1.03 گیگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 11.99 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم