دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال

شما با دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال می توانید ریاضیات را به خوبی در حوزه مشتق و انتگرال فرا گرفته و در قلب حسابداری از انها استفاده نمایید. شما می توانید تفکیک خوبی در این زمینه داشته باشید و در عرض ۴۵ دقیقه این دو مبحث را به خوبی فرا بگیرید. این دوره می تواند تسلط دانش آموز بر مباحث ریاضیات را بیشتر کرده و میانبرهای خوبی را برای انجام سریع تر این محاسبات برای شما داشته باشد. تکنیک های خاصی برای مجاسبه این مشتق و انتگرال در جهان وجود دارد که در این دوره به صورت کامل طرح شده و مزایا و معایب آن نیز به صورت کامل برای شما تشریح داده خواهد شد. این دوره در واقع برای کسانی مناسب خواهند بود که در حال حاضر در حال تحصیل رشته حسابداری هستند و یا دوران دبیرستان را می گذرانند. برخی از توابع دارای محدودیت ها و دامنه های خاصی می باشند که باید توجه کافی را به آنها داشته باشید تا مبادا در حل یکی از مسائل دچار اشتباه خاصی نشوید.
شما با دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال می توانید چندین سخنرانی را نیز در این زمینه داشته باشید و تمایز و پیوستگی را نیز در همین مباحث فرا بگیرید. در واقع شاخه های زیادی با مشتق و انتگرال در رابطه هستند که این دوره آنها را نیز پشتیبانی کرده و چندین سوال اساسی کاربران را پاسخ خواهد داد. قواعد کلی ابتدا به شما آموزش داده شده و کاربران می توانند در ادامه از تکنیک های تشریحی و تستی استفاده نمایند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : Learn to Differentiate and Integrate

مدرس : Miran Fattah

مدت زمان : ۱ ساعت

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-مشتق-و-انتگرال

دوره های آموزشی :

– پیش نمایش دوره
– مشتقات
– انتگرال ها

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-مشتق-و-انتگرال

info

Requirements
Have basic understanding of functions, slops, and limits.
Description
Derivatives and Integrals are at the HEART of calculus and this course enables you to Differentiate and Integrate in 45 minutes. It is a short dense course designed to get the student mastery over the rules and shortcuts of differentiation and Integration.

This course is for those who are studying Calculus 1, or have basic knowledge of functions, limits, and slopes. No ambiguous and complicated terminology is used, and the concepts are taught in simple language to make the learning process easy.

The course is divided into two sections, the first one is: Differentiation, and the second is: Integration. In each lecture, one rule of differentiation or integration is discussed, with examples, followed by a small session of five question quiz that aims at testing your understanding of the concepts.

You may visit each lecture multiple times to to be more familiar with the rules of Differentiation and Integration.

Who is the target audience?
Students enrolled in Calculus 1.
Or anyone interested in learning how to differentiate and integrate.
Courses :
Promo
Derivatives
Integrals

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 81 مگابایت
  • تاریخ انتشار: March 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 15 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Learn to Differentiate and Integrate

دانلود از لینک مستقیم