دانلود فیلم آموزش فیلمبرداری و تکنیک سه دست

در فیلم آموزش فیلمبرداری کاربران می توانند سری فیلمبرداری را با استاد بیل دبیل گذرانده و به خوبی اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه کسب نمایند. هر کابری می تواند مطالب این دوره را مورد پوشش قرار داده و بدون داشتن دانش قبلی از ان ها استفاده نماید. شما باید بتوانید علاقه لازم را برای این دوره داشته باشید تا بتوانید ابزارهای مورد استفاده در دوره را درک کرده و به خوبی و با حوصله با آنها کار نمایید. تکنیک های خلاقانه ای در این دوره طرح خواهد شد که کاربران می توانند از آنها استفاده کرده و در پروژه های سینمایی های خودشان استفاده نمایند. برای این منظور باید انواع مختلف نور تبیین شده و کاربر بتواند ابزارهای منحصربفرد برای این منظور را داشته باشد.
با دانلود فیلم آموزش فیلمبرداری کاربران می توانند تجهیزات لازم برای فیلمبرداری را فرا گرفته و سوژه های مناسب را در مقابل آنها قرار دهد. چگونگی تنظیم نور و آشنایی با مشکلات رایج فیلم برداری از جمله بخش های این دوره آموزشی می باشد که می تواند پیچیدگی های لازم را برای علاقه مندان به این حوزه داشته باشد. خطاهای موردانتظار نیز در دوره مطرح شده و راه حل های لازم برای کاربران طرح خواهد شد. اصول اساسی اپتیمال و دایره ها نیز در دوره قرار داده شده است تا مناطق و دقت فیلم برداری در ان به خوبی برای کاربران قابل لمس بوده باشد. بنابراین باید کاربران بتوانند علاقه لازم را برای این منظور داشته باشند. کاربران برای دانلود فیلم آموزش فیلمبرداری می توانند از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Learning Cinematography 3 Hands On Techniques

مدرس : Bill Dill

مدت زمان : ۴۶ دقیقه

فرمت تصویری : AVC (.mp4) 1280×720 24fps

فرمت صوتی : AAC 48KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-فیلمبرداری

دوره های آموزشی :

– معرفی
– روشنایی و معرض گرایی
– تمرکز و عمق میدان
– ترکیب و جنبش
– نتیجه گیری

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-فیلمبرداری

info

The Cinematography series with cinematographer and professor Bill Dill, ASC, covers useful, practical information that can help aspiring cinematographers bring their motion pictures to life. Part 3 is all about leveraging tools and hands-on creative techniques to create a more cinematic look in your work. Here, Bill covers the different types of lights, describing the unique characteristics, advantages, and disadvantages of each one. He familiarizes you with the basic principles of optics and the circle of confusion. He also shows you how to determine which precise area in front of the lens is in focus.

Focus equipment can be complex and completely separate from the camera. Bill talks about how to use this equipment effectively. In addition, unlike still photography, your camera and the subject in front of your camera may be in motion. Discover how to manage this dynamic aspect of filmmaking, including how to avoid common focusing errors with actors. Finally, get tips for handling common problems with lighting and focus.
Topics include:
Using the light meter
Optics concepts
Pulling focus
Focus splits and zones of focus
Composition and movement
Avoiding common focusing errors with actors
Solving common lighting and focus problems
Courses :
Introduction
Lighting and Exposure
Focus and Depth of Field
Composition and Movement
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 872 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Learning Cinematography 3 Hands On Techniques

دانلود از لینک مستقیم