دانلود دوبله فارسی انیمیشن لگو فلش Lego DC Comics Super Heroes The Flash 2018

دانلود دوبله فارسی انیمیشن لگو فلش با کیفیت BluRay

کاور-Lego-DC-Comics-Super-Heroes-The-Flash-2018

نام انیمیشن: Lego DC Comics Super Heroes: The Flash 2018 – ابرقهرمانان لگویی: فلش

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن، علمی تخیلی

مدت زمان: ۷۸ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: درخشش خورشید در صبحدم بر روی حواهر افق متروپلیس افکنده شده است و به خوبی می درخشد. اما هنگامی که جوکر تصمیم می گیرد که این ساختمان باید یک نوآوری و ساخت دوباره داشته باشد، وقت آن است که زنگ هشدار را به صدا درآورند؛ چرا که همه آجرها و سازه های این ساختمان به زودی سقوط خواهند کرد. لیگ عدالت وارد عمل می شود، اما همانطور که نبرد در مقابل جوکر معروف صورت می گیرد، باید انتظار چالش های سخت و شکست های متوالی باشیم. اما فلش وارد عمل می شود و با سرعت بالای خودش باعث می شود که جوکر در یک حلقه زمانی گیر بیفتد و مرتبا دچار تکرار شود. غریبه زرد پوش نیز که معکوس فلش نامیده شده است در هر نوبت این تکان های شدید را وارد می کند و باعث می شود که دست و پنجه های لیگ عدالت بسیار بهتر به بدن جوکر نرم شود.

 

فلش در داستان ما نقش اصلی را ایفا می کند و در واقع نقطه اتکای ارزشمندی برای لیگ عدالت محسوب می شود. شهر متروپلیس نیاز دارد که توسط ابرقهرمانان نجات داده شود و این روند تنها توسط لیگ عدالت و قدرت ابرقهرمانی آنها امکان پذیر خواهد بود. جوکر به عنوان شرور قصه از تمام قدرت خودش استفاده می کند و هر ترفندی که دارد به کار می گیرد. اما سرعت فلش چیزی نیست که توان مقابله با آن را داشته باشد.

info

The morning sun shines on the jewel of the Metropolis skyline, The Daily Planet building. But when The Joker decides this building needs a renovation, it’s time to sound the Trouble Alert because all bricks are about to break loose! The Justice League leaps into action but as the battle is brewing against The Joker something goes haywire with The Flash’s powers causing him to get caught in a repeating time loop and even stranger is the yellow clad Reverse Flash taunting him at every turn! It will take all of Flash’s speed, a little magic and the helping hands and paws of the Justice League’s new recruits The Atom, Krypto the Super Dog and Ace the Bat Hound to break the cycle and save Metropolis!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com