دانلود Linux Shell Programming for Beginners – آموزش برنامه نویسی شل در لینوکس برای مبتدیان

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

آیا علاقه مند بودید تا همانند هکرهای فیلم های سینمایی ترمینال خط فرمان را به سرعت باز کنید و انجام وظایف پیچیده را با استفاده از چند کد ساده مدیریت کنید؟ این امر می تواند با استفاده از BASH واقعیت پیدا کند. قسمت بزرگی از زمان یک برنامه نویس در تلاش برای تکرار کدهای و پردازش ها، به ویژه هنگام کار با یونیکس یا لینوکس هدر می رود. فرمان های ثابت که برای برنامه ریزی یا ایجاد سیستم ها مورد نیاز است، یک فرایند خسته کننده و طولانی است.

در ویدیو آموزشی Linux Shell Programming یاد خواهید گرفت تا این فرمان های تکراری را حذف کرده و با BASH جایگزین کرده و از زمان خود بیشترین بهره را ببرید. BASH یک شل UNIX/Linux و مترجم خط فرمان است که فرمان ها را از یک فایل ورودی استاندارد اجرا می کند. این شل دارای یک ویژگی عالی است که به شما امکان می دهد مقدار فرمان هایی را که شما باید با استفاده از آنها به صورت خودکار فراخوانی کنید را کاهش دهید.

عنوان دوره آموزشی : Linux Shell Programming for Beginners
مدت زمان آموزش : ۹ ساعت ۳۲ دقیقه
فرمت تصویری : h264, 720p
فرمت صوتی : AAC, 44kHz, 2ch
زبان : انگلیسی

ویدیو-اموزشی-linux-shell-programming-for-beginners

info

The complete course to master Bash shell scripting for Linux Want to feel like an awesome spy hacker similar to the one in the movies that opens a command line terminal and manages to complete complicated tasks using a few simple codes? Well, this can be a reality using BASH.A huge chunk of a programmer’s time is wasted in trying to repeat codes and processes, especially when it comes to working with UNIX or Linux.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود ویدیو آموزشی در پارت های دو گیگابایتی :

پارت 01

پارت 02