دانلود فیلم آموزش کار با پروژه های پیشرفته لومینار

موضوع دانلود فیلم آموزش Luminar Advanced Projects در مورد یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس به نام لومینار می باشد. کاربران این دوره می توانند توسط این دوره به صورت حرفه ای با برنامه کار کنند و با ابزارهای مخصوص این برنامه نیز آشنا شوند. دوره به صورت کامل نحوه استفاده از بخش های مختلف برنامه را خاطرنشان خواهد کرد و به شما نشان خواهد داد که تکنیک های ویرایشی چگونه قابل پیاده سازی خواهند بود و به منظور خلاقیت در برنامه چه کارهایی می توان انجام داد. طبیعتا استفاده از برنامه بیشتر برای حرفه ای مناسب می باشد و شما نیز در این زمینه باید خیلی کار کنید تا بتوانید ملموس تر با دوره همراه شوید.

با دانلود این دوره عکاسی های خاص نظیر پرتره و مناظر هوایی برای شما تشریح شده و می توانید تا با یادگیری آن اولین کار در زمینه ویرایش یعنی عکس برداری صحیح را به خوبی انجام داده و سپس ان را به برنامه وارد نمایید. مشخص کردن مشخصات دوره و همچنین نحوه کار با لایه ها در این دوره انجام خواهد شد و شما ماربران می توانید تا نحوه تجزیه و تحلیل ماسک ها را نیز فرا بگیرید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش Luminar Advanced Projects از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان دوره: Luminar Advanced Projects

مدت زمان: ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه

مدرس: Richard Harrington

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-Luminar-Advanced-Projects

دوره های آموزشی:

– معرفی
– شروع کار با Luminar 2018
– ایجاد انواع خاصی از تصاویر در Luminar 2018
– تکنیک های عکاسی کلاسیک در Luminar 2018
– مراحل بعدی

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-فیلم-آموزش-Luminar-Advanced-Projects

info

Discover how to use Luminar—the powerful photo editor from Skylum—to enhance and retouch your photos. This course helps to acquaint you with the specific tools of the software—and how to use them to get professional results—by exploring different genres of photography. Learn practical techniques that are applicable to all photos, as well as advice that applies to specific genres of photography, including portrait, landscape, aerial, and nature. This course also shares how to analyze images to spot problems, as well as how to work with layers and masks.
Topics include:
Key features in Skylum Luminar 2018
Using essential image editing controls
Developing aerial photographs
Creating beautiful landscape photos
Creating inspirational nature photos
Portrait photo editing essentials
Fixing a group of photos with a batch process
Courses:
Introduction
Getting Started with Luminar 2018
Developing Specific Types of Images in Luminar 2018
Classic Photograpic Editing Techniques in Luminar 2018
Next Steps

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم