دانلود فیلم آموزش شکل گیری مدیران انعطاف پذیر

با دانلود فیلم آموزش مدیریت کاربران می توانند قوانین مدیریتی را به خوبی مشاهده کرده و تکنیک ها و ترفندهای مختلف ان را مشاهده نمایید. شما برای این منظور می توانید به طور موثر به بازی مدیریتی وارد شده و با اطمینان کامل کارهای مدیریتی را انجام دهید. شما می توانید با گری بولز بنیان گذار eParachout همراه شده و به عنوان مشاور و مربی کارهای جالبی در زمینه مدیریت را فرا بگیرید. جهان به سرعت در حال تغییر می باشد و شما کاربران باید بتوانید در زمینه های مختلف آن را برقرار کرده و تغییرات را حس نمایید. مهارت ها و ویژگی های جالب در زمینه مدیران انعطاف پذیر به شما یاد داده شده و می توانید به عنوان یک رهبر کارکشته این ویژگی را در خودتان برقرار نمایید تا بتوانید سازگاری مناسبی با شرکت یا جامعه ای که در آن کار می کنید داشته باشید.
با دانلود فیلم آموزش مدیریت هر کاربری می توانید تکنیک های مدیریت و نحوه مدیریت صحیح را به خوبی فرا گرفته و عوامل موفقیت را داشته باشید. عدم اطمینان از بازی موثر می تواند نقش شما را در این زمینه کمرنگ تر نماید، پس باید بیاد داشته باشید که با اطمینان کامل باید بتوانید دستورات را صادر کرده و تمامی بخش ها را در نظر داشته باشند. این مدیریت می تواند به کارکنان شما انگیزه لازم را برای فعالیت بهتر بدهد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش مدیریت از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Lynda Developing Adaptable Managers

مدرس: Gary Bolles

مدت زمان: ۴۴ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-آموزش-مدیریت

دوره های آموزشی:

– معرفی
– مدیریت انعطاف پذیر چیست
– ابزارهای یک مدیر سازگار
– مهرت ها و استراتژی ها مدیر های انعطاف پذیر
– نتیجه گیری و اجرای سازگاری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-مدیریت

info

The rules of management have changed. Managers must be able to adapt to a constantly changing workplace, which means they need to play more roles to do their jobs effectively. To help their employees stay the course in times of uncertainty, managers must be game to be project managers, coaches, counselors, mentors, remote managers, and change agents. In this course, eParachute founder Gary Bolles explains how to help managers become more adaptive, so that they can solve new problems as the world changes rapidly around them. Gary shares how to create an environment where adaptive managers can thrive, and discusses how to manage an adaptive workforce. He also outlines the specific “knowledges,” skills, and traits of adaptive managers, and how leaders can scale adaptively in their organizations.
Courses :
Introduction
What is Adaptive Management
The Tools of an Adaptive Manager
Skills and Strategies of an Adaprive Manager
Conclusion: Implementing Adaptivy

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 312 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Lynda Developing Adaptable Managers

دانلود از لینک مستقیم