دانلود فصل اول انیمیشن Marvel Rising: Initiation 2018 با کیفیت WEBRip

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود انیمیشن سریالی طلوع: شروع – Marvel Rising: Initiation 2018 با کیفیت WEBRip

کاور-Marvel-Rising-Initiation

نام انیمیشن: Marvel Rising Initiation 2018

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۳دقیقه و ۳۰ثانیه

کیفیت: WEBRip 720p / WEBRip 720p x265

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن طلوع مارول: شروع (به انگلیسی: Marvel Rising: Initiation 2018) در ادامه قسمت های قبلی است و به کشته شدن کوین که دوست Ghost-Spider است، می پردازد. کلیت داستان این سری روی Ghost-Spider جریان دارد که در جستجو برای پیدا کردن مسئول دوستش است و در این راستا، اتفاقات زیادی رخ می دهد. اگر از بینندگان قسمت های قبلی این سری باشید، مطمئنا با شخصیت های محبوب این سری آشنایی دارید. در این قسمت هم کوئک، پاتریوت و خانم مارول حضور دارند و قرار است دوباره در کنار هم، با نیروهای شر مبارزه کنند. اینبار موضوع پیرامون یک کشتار جریان دارد و باید خانم مارول بتواند هر کاری که می تواند برای پیدا کردن مسئول قتل دوست Ghost-Spider انجام دهد.

هر کدام از شصخیت های Marvel Rising: Initiation 2018 دارای نیروهای خارق الاعاده هستند و داستان مخصوص به خودشان را روایت می کنند. صداپیشه های همیشگی در این سری حضور دارند و تجربه فان و سرگرم کننده ای را ارائه می کنند. آنها از ابزارهای مختلف استفاده می کنند و قدرت خودشان را به رخ می کشند. این شخصیت ها در بین مردم حضور دارند و انسان های عادی هستند. با بودن در کنار هم، یک تیم هیجان انگیز تشکیل می دهند و در کنار زندگی عادی شان، قصد دارند که به همدیگر هم کمک کنند. این تیم افسانه ای است و همه دنیای سینمایی مارول در آن جریان دارند. از دیالوگ ها گرفته تا صحنه های اکشن و ناب، همگی نام و اوازه ی همیشگی مارول را در خودش دارد. داستان به صورت شبانه روزی روایت می شود و در هر قسمت، پیشبرد خوبی در جهت پیدا کردن قاتل دوست Ghost-Spider خواهد داشت.

info

Ghost-Spider is on the run after being framed for her friend Kevin’s murder, while Ms. Marvel, Squirrel Girl, Quake, and Patriot attempt to bring her in.

“Marvel Rising: Initiation” centers on Ghost-Spider (voiced by Dove Cameron), on the run from authorities, who believe she is responsible for her best friend’s murder. Ms. Marvel, Squirrel Girl, Quake and Patriot are all tasked with apprehending Ghost-Spider and bringing her in for questioning.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود قسمت 1:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p

دانلود قسمت 2:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p

دانلود قسمت 3:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p

دانلود قسمت 4:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p

دانلود قسمت 5:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p

دانلود قسمت 6:  WEBRip 720p  |  WEBRip x265 720p