دانلود انیمیشن Maya the Bee 2 The Honey Games 2018

دانلود انیمیشن Maya the Bee 2 The Honey Games 2018 – با کیفیت WEB-DL

کاور-Maya-the-Bee-The-Honey-Games-2018

نام انیمیشن: Maya the Bee: The Honey Games 2018 – مایا زنبور عسل: بازی های عسلی

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: زمانی که مایا که پر از اشتیاق و هیجان است، به طور اتفاقی باعث خجالت زده شدن پادشاه زنبورها می شود، او مجبور می شود که تیمی از زنبورهای ضعیف را جمع آوری کند و با اتحادی که برقرار کرده است که در مسابقات بازی های عسلی وارد رقابت شوند و مایا شانس خود را برای نجات کندو امتحان کند. گروهی که مایا برای خود دست و پا کرده است، هیچ کاری ازشان برنمی آید و تنها زنبورهای تنبلی هستند که رقابت برای قهرمانی در بازی های عسلی را بسیار کمتر می کند. اما در عین حال مایا چاره ای ندارد و باید تمام تلاش خود را برای اتجادی قدرتمند به خرج دهد و بتواند یک گروه قدرتمند را روانه مسابقات کند.

در حین این مسابقات داستان های زیادی اتفاق می افتد و مایا دچار دردسرهای زیادی می شود. پس از اتفاقات سری اول، مایا اکنون تجربه زیادی پیدا کرده است و سعی می کند که بعنوان یک زنبور عسل، تمام تلاش خود را برای اثبات توانایی های خود به پادشاه ارائه دهد و اشتباه ناخواسته ای که دچار ان شده بود را جبران کند. اما این بازی ها جایی برای اشتباه نیست و مایا برای اتحاد، کار سختی پیش رو دارد.

info

When an overenthusiastic Maya accidentally embarrasses the Empress of Buzztropolis, she is forced to unite with a team of misfit bugs and compete in the Honey Games for a chance to save her hive.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود