دانلود انیمیشن MFKZ a.k.a Mutafukaz 2019

دانلود انیمیشن MFKZ 2019

کاور-MFKZ-2019

نام انیمیشن: MFKZ also known as Mutafukaz

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، کمدی

مدت زمان: ۹۴ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL 1080p / WEB-DL x265 720p / WEB-DL x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: آنجلینو یکی از هزاران شهروندی است که در شهر Dark Meat City زندگی می کند. او روزی از روزها هنگامی که با موتور خودش حرکت می کرد غریبه ای زیبا و خوش اندام را می بینید و به همین خاطر با یک کامیون بزرگ تصادف می کند. این غریبه مرموز زندگی وی را تحت تاثیر قرار می دهد و آنجلیو را در یک دنیای خواب و بیداری گرفتار می کند. آنجلینو در این کابوس هیولاهایی را در سطح شهر می بیند که همگی به دنبال وی هستند و قصد دارند که او را نابود کنند. حال باید دید که آنجلینو ذهن خود را از دست می دهد یا اینکه واقعا بیگانگان در آینده ای نزدیک به شهر حمله خواهند کرد؟ این کل ماجرایی است که در این شهر عجیب و غریب رخ می دهد و غریبه مرموز هم در انتها وارد می شود و آنجلینو را با واقعیت آشنا می کند.

آنجلینو در انیمیشن MFKZ 2019 با همه ی این هیولاها مبارزه می کند و وارد ماجراهای خطرناکی می شود. اما همه اینها درذهن آنجلینو جریان دارند و باید قبل از اینکه او را به کشتن بدهد، خودش را نجات دهد. این نبردی بین خواب و بیداری است و همه چیز در این شهر عجیب و غریب جریان دارد. گروه های مختلف مافیایی با سلاح های خود به خانه آنجلینو حمله می کنند و او کم کم متوجه اصل ماجرا می شود. او تنها است و باید خودش را به گوشه و کنار شهر برساند و از دست این هیولاها فرار کند. آنجلینو از یک زندگی ساده و کثافت بار وارد یک چالش ذهنی شدید شده است و حال آن همه بی حالی و خستگی جای خودش را به عذاب نبرد با هیولاها داده اند و اکشن و هیجان را به زندگی وی وارد کرده است.

info

Angelino is just one of thousands of deadbeats living in Dark Meat City. But an otherwise unremarkable scooter accident caused by a beautiful, mysterious stranger is about to transform his life… into a waking nightmare! He starts seeing monstrous forms prowling around all over the city… Is Angelino losing his mind, or could an alien invasion really be happening this quietly…?

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com