دانلود انیمه میرای – Mirai 2018

دانلود انیمه Mirai 2018

کاور-Mirai-2018

نام انیمیشن: Mirai – میرای

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، درام

مدت زمان: ۹۸ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن میرای (به انگلیسی: Mirai 2018) در مورد پسربچه ای به نام میرای است که یک باغ جادویی را کشف می کند. این باغ او را قادر می سازد تا در طول زمان سفر کند و نسل های مختلفی از خانواده خودش را ملاقات کند. در آینده او خواهرش را ملاقات می کند و با راهنمای وی کارهای زیادی قرار است انجام دهد. این پسربچه ۴ ساله در واقع می خواهد که از ورود خواهرش به خانواده جلوگیری کند و از طریق باغ جادویی می خواهد این کار را انجام دهد. او به زمان گذشته سفر می کند و پدر و مادر خودش را به صورت دختر و پسر کوچک و پدربزرگ خودش را یک مرد جوان می بیند. بدین ترتیب است که او سفر خود را شروع می کند و می خواهد که جایگزین خوبی را برای سرنوشتی که برایش نوشته شده است پیدا کند.

یکسری ماجراهای شگفت انگیز در خلال Mirai 2018 رخ می دهد و باید دید که میرا چگونه می خواهد جهان را با کارهای خودش تحت تاثیر قرار دهد. او خواهر خودش را در آینده ملاقات می کند و فرصتی می یابد که از راهنمایی های وی استفاده کند و در نهایت از ورود وی به خانواده جلوگیری کند. انیمیشن صحنه هایی از سفر به گذشته، حال و آینده را به تصویر می کشد و نقش هنری میرای را به بهترین شکل روایت می کند. Mirai یک انیمه جذاب ژاپنی است که علاقه مندان به این سبک را شدیدا راضی می کند و می تواند ساعت های جذابی را برای آنها پدید آورد. میرای به شخصیت ها و حتی حیوانات مختلفی تبدیل می شود و صحنه های خنده دار بسیاری را در انیمه شاهد هستیم. میرای در نهایت می فهمد که چه کسی است و در نهایت همه ماجراها به خانه ختم می شود و خواهرش دعوت می کند که به خانه برگردند. اما باید دید که میرای می خواهد با چه سرنوشتی به جال بازگردد و زندگی اش را ادامه دهد.

info

A young boy encounters a magical garden which enables him to travel through time and meet his relatives from different eras, with guidance by his younger sister from the future.

The movie follows a 4-year old boy who is struggling to cope with the arrival of a little sister in the family, until things turn magical. A mysterious garden in the backyard of the boy’s home becomes a gateway allowing the child to travel back in time and encounter his mother as a little girl and his great-grandfather as a young man. These fantasy-filled adventures allow the child to change his perspective and help him become the big brother he was meant to be.

Four year-old Kun is disappointed when the new baby in his family promptly replaces him as the center of attention; he refuses to accept his little sister, Mirai. When a magical and mysterious gateway opens in the garden, Kun has the chance to encounter his family members when they were young themselves. He is also visited by an older girl with the same name as his sister, leading to a series of surprising adventures, which change how he sees the world.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com