دانلود Monster Island 2017 – انیمیشن جزیره هیولا به همراه زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن جزیره هیولا – Monster Island 2017 – با کیفیت بلوری

کاور-Monster-Island-2017

عنوان انیمیشن: Monster Island – انیمیشن جزیره هیولا

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۰ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: وقتی که لوکاس جوان متوجه می شود که در واقع یک انسان نیست، این خبر تمام جهان را فرا می گیرد و باعث بروز اتفاقاتی در سرتاسر جهان می شود. این موضوع زمانی هیجان انگیز تر می شود که اولین تحول هیولاها در مقابل برابر محبوب ترین بچه های مدرسه اتفاق می افتد. مسیر زندگی لوکاس حالا دیگر عوض شده است و باید بتواند خودش را به عنوان یک هیولا بپذیرد و با قدرت هایی که دارد برای نجات جهان استفاده کند. لوکاس در ادامه داستان، سفری را با دوستان خود شروع می کند و به جزیره کالورا می رود تا سر از اتفاقات عجیبی در آورد. روایتی که این انیمیشن در ارائه تغییرات ذهنی لوکاس پی گرفته است، روایتگر بسیاری از دنیای ابرقهرمانان می باشد و همواره با چنین پیچش هایی در زندگی ابرقهرمانان، پس از فهمیدن چنین موضوعاتی هستیم.

همه اتفاقات از یک مدرس رقص شروع می شود و در حالی که همه بچه های معروف شهر حضور دارند، لوکاس به یک هیولا تبدیل می شود و همه را با ترس روبرو می کند. اما این تنها شروع ماجراها است و لوکاس باید اطلاعات زیادی از دنیای هیولاها داشته باشد و سفری بسیار هیجان انگیز به جزیره داشته باشد. شخصیت های زیادی در طول این سفر با لوکاس همراه می شوند و قرار است هیولاهای زیادی را نیز مشاهده کنیم. لوکاس روحش هم خبر ندارد که قرار است با چه ماجراهایی روبرو شود و از قدرت خود برای نجات دوستانش استفاده کند. هیجان و نفرت در دل این انیمیشن وجود دارد و برخی از بزرگترین هیولاها همچون خون آشام و مومیایی ها قرار است در این انیمیشن حضور داشته باشند.

info

When young Lucas finds out he’s not really a human; the news changes his whole world. Especially since his first monster transformation happened in front of the most popular kids at school!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com