دانلود انیمه My Hero Academia: Two Heroes 2018

دانلود انیمه My Hero Academia: Two Heroes 2018

کاور-My-Hero-Academia-Two-Heroes-2018

نام انیمه: My Hero Academia: Two Heroes – آکادمی قهرمان من: دو قهرمان

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۹۶ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمه آکادمی قهرمان من (به انگلیسی: My Hero Academia: Two Heroes 2018) در جزیره ای به نام I اتفاق می افتد و قهرمانان سری را می بینیم که طبق یک دعوت نامه به این جزیره اعزام می شوند و با ملاقات یک دختر جوان، متوجه می شوند که کل جزیره توسط شرورانی به گروگان گرفته شده است. این سرآغازی برای ماجراهای بعدی است و نبردها یک به یک در این جزیره ای که انسان ها آنها را ایجاد کرده اند، رخ می دهد. این قهرمانان باید صلح را به جزیره برگدانند و با شروران نبرد کنند. این قهرمانان قدرت های فراطبیعی دارند و چنین نبردهایی می تواند کل جزیره را تحت تاثیر قرار دهد. نبردها تن به تن است و فضای فان و کمدی هم در این نبردها جریان دارد. پیچ شخصیتی این قهرمانان می تواند در رابطه آنها با یکدیگر تاثیر بگذارد و همین هم عاملی برای اتحاد آنها است. اتحادی که باید تفاوت ها را کنار بگذارند و برای نجات جزیره با هم حرکت کنند.

صداگزاری عالی و استفاده از صحنه های اکشن و مبارزه ای به سبک انیمه های ژاپنی از ویژگی های جذاب این اثر است و بدین ترتیب اکشن تمام عیار تقدیم مخاطب خواهد شد. قهرمانان سری می خواهند لبخند را برای تمامی شهروندان جزیره فراهم کنند و بیگانگان را از آنجا بیرون کنند. هنوز امید نمرده است و همه می خواهند که آینده را برای جزیره فراهم کنند. این آینده علاوه بر صلح تکنولوژی جدیدی را برای زندگی معرفی می کند و همین نبردها عاملی برای پیشرفت جزیره می شوند. اتحاد بین این ابرقهرمانان نقش بزرگی را ایفا می کند و تا زمانی که این اتحاد شکل نگیرد، اتفاق غیرمنتظره ای برای نجات جزیره رخ نخواهد داد.

info

All Might and Deku accept an invitation to visit a floating man-made city called I Island where they meet a girl and battle against a villain who takes the island hostage.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با کیفیت BluRay 720p انکود MKVCage