دانلود فصل هشتم مستند زندگی های جدید در حیات وحش – New Lives in the Wild 2019

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

New Lives in the Wild (2019) Season 8 HDTV 720p Mkv

دانلود تمامی قسمت های فصل هشتم به همراه زیرنویس انگلیسی

دانلود-مستند-New-Lives-in-the-Wild-Series-8-2019

نام مستند: فصل هشتم مستند زندگی های جدید در حیات وحش – New Lives in the Wild

سال انتشار: ۲۰۱۹

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۴۵ دقیقه

حجم: به طور میانگین هر قسمت ۹۵۵ مگابایت

کیفیت: HDTV 720p

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: زندگی های جدید در حیات وحش (به انگلیسی: New Lives in the Wild) نام مجموعه ای است که از سال ۲۰۱۲ در حال انتشار است و در سال ۲۰۱۹ میلادی فصل هشتم آن منتشر شده است که می توانید آن را به همراه زیرنویس انگلیسی، با لینک مستقیم از وبسایت دانلودها دریافت نمایید. داستان مستند درباره سفر و ملاقات میزبان برنامه یعنی Ben Fogle با مردمی است که تصمیم گرفتند سبک زندگی خود را تغییر دهند و یک استایل جدید به زندگی خود بدهند.

قسمت اول: بلغارستان

در اولین قسمت از مجموعه بن به جنگل های وسیع کوه رودوپ در بلغارستان می رود تا مردمانی که در آنجا زندگی می کنند را ببینید. این افراد بیکار، تحصیل کرده و حتی بی خانمان هستند و از این سبک زندگی خود بسیار لذت می برند.

قسمت دوم: کانادا

بن از بیابان های وسیع شمال غرب کانادا دیدن می کند تا با جف، رز و پنج دخترشان، خانواده ای که برای زندگی و ادامه حیات رو به شکار حیوانات آورده اند و اینگونه غذای خود را به دست می آورند ملاقاتی داشته باشد.

قسمت سوم: ایرلند

بن سفری به خط ساحلی ناهموار اقیانوس آرام دارد تا با جودیت بیوه ای که هشتاد سال سن دارد و سبک جدیدی از زندگی در طبیعیت را انجام می دهند آشنا شود.

قسمت چهارم: برزیل

در آخرین قسمت از مجموعه بن برای دیدار با کریس، اسکاتلندی که تصمیم گرفته است خانه خود را در یکی از مناطق دور افتاده جنگل آمازون بسازد و زندگی کنند می رود.

info

Ben Fogle meets people who have given up the rat race for an alternative lifestyle.

Bulgaria
Ben travels to the vast forests of the Rhodope Mountains in Bulgaria to join Miriam and her husband Peter, a couple who have chosen life as nomads, hiking through some of the world’s most striking wildernesses. They are educated, unemployed and homeless – and it’s just the way they like it.

Canada
Ben visits the vast wilderness of North West Canada to meet Jeff and Rose and their five daughters, a family of adventurous off-gridders who rely on hunting big-game animals to survive.

Ireland
Ben journeys to Ireland’s rugged Atlantic coastline to stay with Judith, a widow of 80 who rejected a modern way of life for one closer to nature.

Brazil
The mighty Amazon river is where Ben’s own personal travel adventures began. More than 25 years later, he is back to meet Chris, a Scotsman who has chosen to make his home in one of the most remote areas of this jungle.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com