دانلود انیمیشن Norm of the North: Keys to the Kingdom 2018

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود انیمیشن Norm of the North: Keys to the Kingdom 2018

کاور-Norm-of-the-North-Keys-to-the-Kingdom-2018

عنوان انیمیشن: Norm of the North Keys to the Kingdom – نورمِ شمال: کلیدی برای پادشاهی

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۹۱ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن نورم شمال: کلیدی برای پادشاهی (به انگلیسی: Norm of the North: Keys to the Kingdom 2018) در مورد خرس قدرتمندی به نام نورم است که به عنوان پادشاه آتلانتیک شناخته می شود و باید بتواند در طی یک ماجراجویی شهر نیویورک را نجات دهد. او در طی همه این ماجراجویی هایی که دارد دچار یک سوتفاهم می شود و پلیس شهر او را به عنوان یک مجرم بزرگ دستگیر می کنند. این قهرمان که تاکنون دچار هیچگونه جرمی نشده بوده است، به اشتباه دچار این دردسر بزرگ می شود. او باید بتواند با دوستان خودش همراه شود و نامش را به عنوان یک خلافکار پاک کند. او باید پیروز این نبرد شود و بتواند خانه و کاشانه خودش را نجات دهد.

شخصیت های دوست داشتنی در انیمیشن Norm of the North: Keys to the Kingdom 2018 حاضر هستند و باید ماجراجویی را به عنوان نورم شروع کنند. کیفیت انیمیشن خوب است و شما را وارد فاز جدیدی از ماجراجویی ها در قطب شمال می کند. دیالوگ های جذابی در انیمیشن مطرح می شود و نورم به عنوان قهرمان داستان پایش را به نیویورک باز می کند. همه این ماجراجویی ها باعث می شود که همزاد پنداری بهتری با دوستان نورم داشته باشید و با آنها همراه شوید. کمدی در این انیمیشن حرف اول را می زند و یقینا می تواند شما را سرگرم کند. او هم اکنون پادشاه است و باید بتواند نجات دهنده گروهش باشد و وظیفه اش را به خوبی انجام دهد. اما نورم کمی دست و پا چلفتی است و به همراهی دوستانش نیاز مبرم دارد.

info

Norm, the newly crowned polar bear king of the arctic, must save New York City and his home. But Norm goes from hero to villain when he’s framed for a crime he didn’t commit. He must work with his friends to clear his good name and help save his kingdom in a winner-take-all hockey match.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs