دانلود انیمیشن Norm of the North King Sized Adventure 2019

دانلود انیمیشن Norm of the North King Sized Adventure 2019 – نورم از شمال، ماجرای پادشاه

کاور-Norm-of-the-North-King-Sized-Adventure-2019

نام انیمیشن: Norm of the North King Sized Adventure – نورم از قطب شمال: ماجرای پادشاه

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن نورم از شمال ماجرای پادشاه (به انگلیسی: Norm of the North King Sized Adventure 2019) در مورد شی باستانی بسیار ارزشمند است که توسط باستان شناس شرور چینی به سرقت می رود. حال دوباره نورم و دوستانش را می بینیم که باید به کمک همدیگر، سفری دراز به سرتاسر جهان را شروع کنند و به پیدا کردن این شی ارزشمند کمک کنند. این شرور که دکستر نام دارد، به همین سادگی ها تسلیم نمی شود و نورم برای مبارزه با وی کار سختی پیش رو خواهد داشت. مردم چین چشم انتظار نورم هستند تا از قبیله خودش دوستانی را بیاورد و در این سفر آنها را همراهی کند. این شی باستانی به قدری ارزشمند است که از مصنوعات ملی چین محسوب می شود و حتما باید پیدا شود.

نورم از شمال این بار قرار است که به چین برود و بر فراز دیوار چین به دنبال شی باستانی ارزشمند باشد. دوستانش مثل همیشه او را همراه می کنند و نمی گذارند که اتفاق بدی برای وی بیفتد. فضای شاد و کمدی همچنان در این سری انیمیشن برقرار است و سرتاسر این انیمیشن ۱٫۳۰ ساعته ارزشمند خواهد بود. در خطرناک ترین جای کره زمین تنه نورم است که می تواند زنده بماند و به دوستانش هم کمک کند. اما این بار داستان تنها در شامل جریان ندارد و دکستر نورم و دوستانش را محبور می کند که به چین سفر کنند. در این سفر اتفاقات وحشتاک زیادی برای نور اتفاق می افتد و در عین حال باید بتواند به هدف خودش برسد. نورم و دکستر مدام با همدیگر سرشاخ می شوند و دکستر خوی شرورانگی خود را رها نمی کند.

info

An ancient Chinese artifact has been stolen by a villainous archaeologist named Dexter. With the help of his Lemming friends, Norm must keep his word and embark on a journey across the world to help recover the artifact for the people of China.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود