دانلود مستند ORF The Secret Life of Snakes 2016

مستند The Secret Life of Snakes در مورد مارهایی می باشد که در میان حیوانات ترسناک و مورد تنفر دسته بندی می شوند و همواره در این سیاره خاکی، حیوان دوست داشتنی محسوب نمی شود. ویژگی های برخی از بهترین گونه های مار در این مستند بررسی می شود و به خیره کننده بودن آنها می توانید اذعان داشته باشید. این مارها بیشتر در اروپا دیده می شوند و جثه های بسیار غول پیکری نیز دارند. از مار تاس و مار زنگی گرفته تا مارهای موسوم به دزددریایی شاخ دار، از جمله آنها می باشد.

شما می توانید ویژگی های هر کدام از این مارها متوجه شده و زندگی انها را در فصول مختلف سال بررسی نمایید. این مارها بیشتر در فصل زمستان تلفات زیادی می دهند، اما پس از آن در حوضچه های بزرگ زندگی شان را ادامه می دهند. مارهایی که تنها کافی است که به حرکت آنها نگاهی بیاندازید، تا عظمت آنها را درک کنید.

عنوان مستند: ORF The Secret Life of Snakes 2016 – زندگی اسرارآمیز مارها

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

کاور-The-Secret-Life-of-Snakes

info

Information
The Secret Life Of Snakes
They are among the most hated and feared animals on the planet – only few people recognize their beauty. This documentary features some of Europe’s most stunning species, like the European adder, the nose-horned viper, the dice snake, the ringed snake and the Aesculapian snake. So watch out next time you’re walking in the park. After a winter safe in burrows, sometimes in bundles of hundreds, the spring’s warmth brings them back to life.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود مستند با لینک مستقیم  |  زیرنویس انگلیسی