دانلود فیلم آموزش ساخت کلاژهای خیره کننده در فتوشاپ

شما کاربران با دانلود فیلم آموزش فتوشاپ می توانید کلاژهای خیره کننده ای را در فتوشاپ طراحی نمایید و برای تصاویر خودتان به طور اختصاصی و خلاقیت فراوان قاب هایی را طراحی نمایید. دوره می تواند مطالبی را برای شما تشریخ نماید که از دروس بسیار خسته کننده دانشگاهی دوری نمایید و بتوانید به خوبی یادگیری آسانی را از فتوشاپ در عرض چند ساعت مفید داشته باشید. این دوره می تواند آموزش های بسیاری را نیز در زمینه مهارت های یادگیری سریع فتوشاپ داشته باشد تا شما کاربران بتوانید به صورت گلچین شده از ابزار فتوشاپ استفاده نمایید و بتوانید مباحث مفیدتر فتوشاپ را بیاد داشته باشید. ولادمیر لئونیدوف در این زمینه با شما همراه خواهد شد و شما کاربران عزیز می توانید از وی برای مشاوره بهتر استفاده نمایید.
با دانلود فیلم آموزش فتوشاپ می توانید کلاژهای جذابی را طراحی نمایید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. شما اگر به عکاسی نیز علاقه داشته باشید می توانید این دوره را تجربه کرده و به مانند یک مبتدی نیز وارد دوره شده و از مباحث استفاده نمایید. تبدیل عکس های عادی به کلاژ قطعا روند جذابی می باشد که کاربران می توانند علاقه زیادی به آن داشته باشند و از خلاقیت بسیاری در این زمینه بهره مند شون. به خصوص اینکه توجه کردن به سلایق هر فرد می تواند نتایج بسیار درخشانی را به دنبال داشته باشد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش فتوشاپ از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : Photoshop How to create stunning collages

مدرس : Vladimir Leonidov

مدت زمان : ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-فتوشاپ

دوره های آموزشی :

– معرفی دوره
– لایه ها
– انتخاب کردن
– انتخاب دقیق
– ابزار برش و مسیر تبدیل رایگان
– روتوش
– فیلتر Liguify

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-فتوشاپ

info

Requirements
Installed Adobe Photoshop
Description
Hello! My name is Vladimir Leonidov and I present you my video course “How to create stunning collages in Photoshop”! My profession is designer and I’ve been using Photoshop and Corel Draw since 2005. If you are tired of long boring textbooks and want to learn how to use Photoshop in a couple of hours, this video course for you. This video course answers the question of many people, “How to learn Photoshop skills fast?” After spending a little more than 1 hours on studying my course, you will be able to create interesting and funny collages. I will not tell you about every Photoshop button as it will take too long. You will get only the information you need to turn ordinary photos into interesting collages!

Who is the target audience?
People with an interest for photoshop
People with an interest in photography
The course is intended for beginners
Courses :
Introduction
The Layers
Making selections
Precise selection
The Crop Tool and the Free Transform Path
Retouching
Liquify filter

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 350 مگابایت
  • تاریخ انتشار: June 2016
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 10 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Photoshop How to create stunning collages

دانلود از لینک مستقیم