دانلود فیلم آموزش بهینه سازی عملکرد PHP

در دوره آموزش PHP کاربران می توانند عملکرد سایت های خودشان را توسط بهینه سازی PHP برقرار کرده و کارهای مرتبط بسیاری را در این زمینه انجام دهند. کاربران می توانند کارایی را در این زمینه بسیار بالاتر برده و طراحی وب را در مرحله بسیار تاثیرگذاری قرار دهند. شما می توانید برای سایت های بزرگ از این دوره اسففاده کرده و نیازهای هنری و علمی را در این زمینه برقرار نمایید. سایت ها می توانند به واسطه طراحی پیچیده دچار مشکلات زیادی شوند و نیاز به بهینه سازی داشته باشند. برای همین موارد نیز هر زبان باید بهینه سازی خاصی را دریافت نماید و بتواند به صورت منعطف بوده و به خوبی ابزارا و تکنیک های لازم در این زمینه به کار گرفته شود. شما می تواند اندازه گیری های خوبی در این زمینه داشته باشید و با تعدیل کدها به آن بهینه سازی لازم دست یابند.
در دوره آموزش PHP کاربران می توانند درخواست پایگاه داده ها را در حالت درستی قرار دهند و بتوانند برای اطمینان از کار کردن درست شبکه عملکرد آنها را به صورت موازی یکدیگر قرار دهند. تست های اطمینان نیز در ادامه دوره گفته خواهد شد تا کاربر بتواند اطمینان حاصل کرده و با اوکی کردن یک بخش به بخش های دیگر منتقل شود. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش PHP از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : PHP Performance Optimization

مدرس : Justin Yost

مدت زمان : ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-PHP

دوره های آموزشی :

– معرفی دوره
– بهینه سازی و مبانی
– پی اچ پی و Xdebug
– بهینه سازی در PHP
– بهینه سازی پایگاه داده شما
– بهینه سازی وب
– سخت افزار بالا و پایین
– نتیجه گیری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-PHP

info

User retention and sales conversion is directly impacted by a site’s speed. However, enhancing the performance of a large website can be tricky, and requires a mix of art and science. In this course, learn about a variety of tools and techniques for developing high-performing PHP software. Instructor Justin Yost discusses how to think about performance optimization, measure the performance of your PHP software, test to ensure you’re not losing users to a slow page load, optimize your database queries, and more.
Topics include:
General optimization techniques and tools
PHP and Xdebug
Opcode cache
Optimization in PHP
Upgrading PHP
Macro vs. Micro optimization
HTTP caching
HTTP compression
HTTP/2
Courses :
Introduction
Optimizing Basics
PHP and Xdebug
Optimizing in PHP
Optimizing Your Datebase
Optimizate the Web
Hardware Up and Out
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 2.5 گیگابایت
  • تاریخ انتشار: September 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

PHP Performance Optimization

دانلود از لینک مستقیم – پارت اول

دانلود از لینک مستقیم – پارت دوم