دانلود فیلم آموزش اصول فرمول ها برای Salesforce

کاربران با دانلود فیلم آموزش فرمول ها می توانند نقش مهم این ابزار را در ابزارهای مدیریتی Salesforce را به خوبی درک کرده و مسائل مختلف آن را در نظر داشته باشند. این دوره می تواند مبانی فرمولی Salesforce را بررسی کرده و طوری عمل نماید که کاربران بتوانند بدون نیاز به زمینه داده ها آنها را بیاد داشته باشند. کاربران برای این منظور باید سطح پایه ای فرمول ها را بیاد داشته باشد و بتوانند از مدارهای منطقی برای این منظور استفاده نمایند. آزمایش فرمول ها و استفاده از اپراتورها نیز می تواند کارسازی خودش را به خوبی داشته باشد. شما برای یادگیری این فرمول می توانید ابزارهای مورد استفاده خود را از Salesforce در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز آنها را آپدیت نمایید. این اطلاعات می تواند در زمینه ایجاد آمارهای موردنیاز نیز کارایی خودش را به خوبی نشان دهد.

با دانلود فیلم آموزش فرمول ها مدیریت ابزارهای مختلف برای شما فراهم شده و می توانید در پیدا کردن فرمول های مناسب برای حضور بهتر در Salesforce عملکرد بسیار عالی را داشته باشید. اضافه کردن فرمول های دیگر نیز مستلزم بررسی های کافی بوده و کاربر باید این موضوع را به عنوان یک توسعه دهنده بیاد داشته باشد. پوشش عمیق داده ها و استفاده از پایگاه داده های مناسب نیز در این زمینه کارسازی خودش را نشان می دهد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش فرمول ها از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Pluralsight Formula Fundamentals in Salesforce

مدرس: Dan Appleman

مدت زمان: ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-آموزش-فرمول-ها

دوره های آموزشی:

–  بررسی دوره
–  شروع کار با فرمول ها
–  درک داده و اپراتورها
–  سرگرمی با توابع
–  اتمام دوره

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-فرمول-ها

info

Description

Formulas are an essential part of every Salesforce admin and developer toolkit, but one that is often learned piecemeal – leaving knowledge gaps that can result in errors and corrupted data. In this course, Formula Fundamentals in Salesforce, you’ll learn the fundamentals of formulas from the ground up. First, you’ll explore field and data types, operators, and of course, functions. Next, you’ll find deep coverage of logical operators – perhaps the most common source of formula bugs. Finally, you’ll learn more advanced concepts such as formula limits and formula testing and validation. By the end of this course, you will be able to add formulas to your Salesforce admin and developer toolkit.
Courses:
Course Overview
Getting Started with Formulas
Understanding Data and Operators
Fun with Functions
Wrapping Up

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 204 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: 15 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Pluralsight Formula Fundamentals in Salesforce

دانلود از لینک مستقیم