دانلود انیمیشن سینمایی کاراگاه پیکاچو Pokemon Detective Pikachu 2019

دانلود انیمیشن Pokemon Detective Pikachu 2019 – کاراگاه پیکاچو

کاور-Pokemon-Detective-Pikachu-2019

نام فیلم: Pokemon Detective Pikachu – پوکمون: کارآگاه پیکاچو

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: اکشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۱۰۴ دقیقه

کیفیت: HDRip 1080p / HDRip 720p / HDRip x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: کاراگاه پیکاچو (به انگلیسی: Pokemon Detective Pikachu 2019) در دنیایی جریان دارد که پوکمون ها در آن به عنوان قهرمان حضور دارند و مردم با آنها با هماهنگی زندگی می کنند. اما تصور کنید که چه اتفاقی می افتد وقتی که انسان ها توانایی آموزش پوکمون ها را نداشته باشند. تیم گودمن شخصی است که به زندگی بدون پوکمون ها عادت کرده است و در یک ماجرا با یکی از این پوکمون ها به نام پیکاچو آشنا می شود. تیم به دنبال پدر گمشده ش است و رمز و راز پشت همه این ماجراها را به کمک پیکاچو پیدا می کند. پیکاچو به همراه دوستش اسنرکی قصد دارد که به تیم کمک کند و تا می تواند به جمع آوری سرنخ ها ادامه دهد.

در لایو اکشن Pokemon Detective Pikachu 2019 خواهید دید که پیکاچو چگونه به یک کاراگاه کارکشته تبدیل می شود. پیکاچو به تیم کمک می کند چیزهایی را ببیند که دیگران نمی توانند ببیند و تمام تلاش خود را برای کشف واقعیات انجام می دهد. پیکاچو به همراه تیم در مسابقات جهانی شرکت می کند و هم تیمی های خفنی را پیدا می کند. در این راه افراد شرور زیادی به تور تیم و پیکاچو می افتند و آنها با همدیگر عملیات کشف ماجراها را انجام می دهند. شخصیت ها و پوکمون های دیگر هم اضافه می شوند و در نهایت این گروه را در برابر یک تغییر بزرگ جهانی قرار می دهند. تیم همه این چیزها را به خاطر پدرش شروع کرده است و حال نزدیکی بیشتری با پوکمون ها احساس می کند. در ابتدا او از صحبت کردن پوکمون ها متعجب است، اما بعدها چیزهای تعجب آوری دیگری همچون متوجه شدن ذهن اطرافیان هم به آنها اضافه می شود و کم کم باید به آنها عادت کند.

info

In a world where people and pokemon live in harmony. But what happens to the people who cannot become pokemon trainers? Meet Tim Goodman who has a normal life without pokemon. He seeks to find his missing father and unravel the mystery behind the adorable and snarky pikachu which Tim can understand but others cannot. who seems to be a detective! Join Tim and pikachu as they try to solve this tricky case and discover what really is going on!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com