دانلود فیلم آموزش اصول بهبود فرایند

شما کاربران در دوره آموزش بهبود فرایند می توانید هدف خود را مدیریت و بهبود بهره وی از محصولات تولید شده قرار داده و در کل فرایند نظارت خوبی روی این مسائل داشته باشید. شما باید بتوانید مشکلات این حوزه را بررسی کرده و برای بهبود دادن فرایند ها تمام تلاش خود را داشته باشید. این دوره ابزارهای بسیار کاربردی را به شما معری می کنید تا بتوانید برای مثال از فرایند آماری استفاده کرده جنبه های مهمی از فرایند کسب و کار و تجارت و بازاریابی را در اختیار داشته باشید. دوره دارای مباحث زیادی برای بهبود فرایند می باشد که کاربران مبتدی و حرفه ای می توانند به خوبی از آنها استفاده نمایند.
با دانلود فیلم آموزش بهبود فرایند کاربران می توانند مدیریت پروژه های خود را نیز توسط این دوره مورد بررسی قرار دهند و بهبود فرایند را روی آنها انجام داده و سپس اقدام به انتشار نمایند. واحدهای گسترده ای برای توسعه برنامه در نظر گرفته می شود که کاربران می توانند آن را تقسیم کرده و کیفیت را با استفاده از بهترین شیوه های ارائه شده در این دوره مورد بررسی قرار دهند. ابزارهای اساسی استفاده شده در این دوره به خوبی مورد ارزیابی قرار داده می شود تا در مورد شرکت های مختلف و همچنین کارهای فرایندی مختلف قابل استفاده باشد و کاربر بتواند در صورت نیاز آنها را بهبود دهد. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش بهبود فرایند از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Process Improvement Foundations

مدرس : Chris Croft

مدت زمان : ۱ ساعت و ۳۷ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-بهبود-فرایند

دوره های آموزشی :

–  معرفی و بررسی دوره
–  اندازه گیری فرایندهای دیگر
–  بهبود فرایند شما
–  نتیجه گیری

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-بهبود-فرایند

info

The objective of management is to make improvements—not only to products and services but also to entire processes. The difficult thing is to know what needs improving, and then whether your interventions have made a positive difference. This course provides an overview of the basic tools used for process improvement, such as statistical process control, and how to use these tools to improve the three most critical aspects of your business process: time, quality, and cost. Chris Croft distills the best practices from process improvement frameworks such as Lean and Six Sigma, and combines them into lessons that will help take the core of what your business does, measure it, and do it better.

Lynda.com is a PMI Registered Education Provider. This course qualifies for professional development units (PDUs). To view the activity and PDU details for this course, click here.

The PMI Registered Education Provider logo is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.
Topics include:

Measuring processes
Using statistical process control
Optimizing the quality, cost, and time trade-off
Understanding queues
Reducing cost by reducing waste
Improving delivery time
Thinking about batch sizes
Understanding Lean and Six Sigma processes

Courses :
Introduction
Measuring Your Processes
Improving Your Processes
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 673 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 05, 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Process Improvement Foundations

دانلود از لینک مستقیم