دانلود مستند Sci. Ch. Building Giants Series 1 2018

موضوع دانلود مستند Building Giants در مورد سازه های غول پیکری می باشد که در دنیای پیرامون ما وجود دارند و مهندسان زبده جهان در طول تاریخ شاهکارهای زیادی را خلق کرده اند که در این مستند به برخی از انها پرداخته می شود. این مستند در چند سری آماده شده است که در هر قسمت شاهد پرداختن به یک سازه غول پیکر در کشورهای مختلف هستیم. شما می توانید ساخت و سازهایی را مشاهده نمایید که گاها تا ۱۴۰ سال زمان برای ساخت آنها گذاشته شده است و برخی از آنها دارای ارزش فوق العاده زیادی می باشد. مهندسین و معماران از سراسران جهان خالقان این سازه ها بوده اند و محدودیت را در این سازه ها کنار گذاشته اند.

شما با دانلود این مستند از بلندتریم کلیساها تا قدرتمند ترین دیوارها را مشاهد می کنید که برخی از آنها زمان ساختشان به سال های بسیار دور و دراز برمی گردد. به این ترتیب نکات طراحی در این سازه ها بررسی می شود و شما می توانید با معمارانی همچون آنتونی گویدی آشنا شوید. معمارانی که ار بارسلونا تا لندن سازه های خلاقانه ای را ایجاد کرده اند و نامشان را در تاریخ ثبت کرده اند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود مستند Building Giants از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مستند: Sci. Ch. Building Giants Series 1 2018 – سازه های غول پیکر، سری اول

فرمت تصویری: ۷۲۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

دانلود-مستند-Building-Giants

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-مستند-Building-Giants  دانلود-مستند-Building-Giants

info

Information
Building Giants Series 1: Worlds Biggest Church
A build taking over 140 years finally nears completion, as the engineers and architects of Barcelona’s Sagrada Familia attempt to raise the six central towers that will make it the world’s tallest church. Already dominating the city’s skyline, soaring over 100 metres tall and attracting 4.5 million visitors each year, the stone towers will push the church’s height above 170 metres.
Sagrada Familiar’s original maverick architect, Antoni Gaudi, died almost 100 years ago and many of his plans and models were lost, so the team must follow design clues helping them to realise Gaudi’s vision.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com