دانلود دوبله فارسی انیمیشن شرلوک نومز Sherlock Gnomes 2018 BluRay 1080p

دانلود دوبله فارسی انیمیشن شرلوک نومز با کیفیت BluRay

نسخه دوبله فارسی اضافه شد

کاور-Sherlock-Gnomes-2018

عنوان: Sherlock Gnomes – انیمیشن شرلوک نومز

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۶ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: نومی و ژولیت که در باغ مخصوص نومی ها زندگی می کنند، بار دیگر کاراگاه شرلوک نومی را به منظور بررسی اسرار ناپدید شدن زیورآلات از باغشان، دعوت می کنند. مثل همیشه شرلوک با همکار خود واتسون همراه شده است تا با پا گذاشتن به برخی از اسرارآمیز ترین مکان ها، بتواند طلسم های زیادی را بررسی کند و با حرکات تند و سریعی پازل های مختلفی را حل کند. پای شرلوک در این قسمت، به موزه تاریخ طبیعی باز می شود و با اسلکت های زیادی همراه می شود. در واقع این سرنخ ها هستند که شرلوک را به رویارویی با اسکلت های چند میلیون سال پیش می کشاند و سعی می کند که ارتباطی را بین این قضایا متوجه شوند. کارگردان انیمیشن محبوب کونگ فو پاندا با این انیمیشن دوباره بازگشته است تا روایت تازه ای از ماجراجویی شرلوک هلمز نشان دهد و اینبار خانواده نومی ها را نشانه گرفته است.

شرلوک هولمز در حالی وارد قضیه می شود که همه زیورآلات گم شده اند و خود خانواده هنوز اطلاعی از این موضوع ندارند. طبق معمول شاهد بحث های زیادی بین واتسون و شرلوک هستیم و باید دید که خود نومی ها چطور می توانند به شرلوک هولمز کمک کنند و سفری هیجان انگیز را با وی همراه باشند. شرلوک نومز با همان کت و شلوار مخصوص خودش در این انیمیشن حاضر شده است و جانی دپ صدا پیشگی این کاراکتر دوست داشتنی را برعهده دارد. اتفاقات دست به دست هم می دهند تا نبردی بزرگ بین شرلوک و نیروی شر انیمیشن در بگیرد و همه نومی ها را در از باغ معروفشان خارج کند. آیا این خانواده دوباره می تواند به همدیگر متصل شوند و شادابی را بازگردانند یا خیر.

info

Garden gnomes, Gnomeo & Juliet, recruit renowned detective Sherlock Gnomes to investigate the mysterious disappearance of other garden ornaments.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com