دانلود انیمیشن پاکوتاه Smallfoot 2018 با کیفیت پرده ای HDCAM

دانلود انیمیشن پاکوتاه – Smallfoot 2018 با کیفیت پرده ای HDCAM

کاور-Smallfoot-2018

نام انیمیشن: Smallfoot 2018

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۹۶ دقیقه

کیفیت: HDCAM

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن پاکوتاه (به انگلیسی: Smallfoot 2018) در مورد یک یتی به نام میگو است که در مورد یک حقیقت متقاعد شده است. او فکر می کند که بشر فکری که در مورد یک افسانه به نام پا کوتاه دارند، همگی درست است و می خواهد آن را اثبات کند. او می خواهد به همراه دوستانش این موضوع را اثبات کند و در این راه وارد ماجراهای عجیبی می شود. یتی با گروه دیگری از یتی ها در یک کوهستان زندگی می کنند و منطقه سکونتشان جایی است که توسط یک شخصی نگهداری می شود. آنها برای تغذیه به اینور و آنور می روند و سعی می کنند که راهی برای بازی پیدا کنند. پدر یتی توسط راه های مختلف، سعی می کند که تغذیه گروه را پیدا کند. او برای این منظور راه طولانی را طی می کند.

گروه یتی ها در انیمیشن Smallfoot 2018 همه را جستجو می کنند تا بتوانند پاکوتاه را پیدا کنند و به همه اثبات کنند. در این راه سختی های زیادی می کشند، اما بالاخره می توانند آن را پیدا کنند. فضای شاد و کمدی در انیمیشن جریان دارد و صداپیشگی نیز به بهترین صورت شکل گرفته است. موزیک ها به بهترین شکل پرداخته شده است و قرار است ماجراجویی این غول های پشمالو را دنبال کنیم. کوهستان زیبا و بلندی در اختیار یتی ها قرار دارد و شما داستان به این زیبایی را در جلوه های گرافیکی ناب مشاهده خواهید کرد.

انیمیشن Smallfoot سرتاسر هیجان است و شخصیت پردازی میگو، به بهترین شکل انجام شده است. با یتی همراه شوید و ببینید که برای اثبات پاکوتاه، چه کارهایی به همراه دوستانش می کند. در این راه و تجربه های زیادی کسب می کند و می تواند بالاخره خود واقعی اش را پیدا کند.

info

A yeti named Migo is convinced that a human known only as “Small Foot” is real and has to prove to his tribe that it does exist with the help of Meechee and the S.E.S – Smallfoot Evidentiary Society.

The film opens with a yeti named Migo (voice of Channing Tatum) telling the history of his village. He and a large group of other yetis live high on a mountain above the clouds where they live according to a series of stones held by the Stonekeeper (voice of Common). According to the stones, the yetis were pooped out by a yak god and left on the mountain that is held up by ox that must be fed, or their village will fall into “The Great Nothing”. Migo’s father Dorgle (voice of Danny Devito) is the gong ringer who is supposed to summon the “sky snail” (sun) to bring the day. Migo and the other yetis are happy and peaceful (“Perfection”).

اطلاعات فایل
لینک دانلود

هشدار مهم! کیفیت فعلی به صورت پرده ای HDCAM می باشد و دارای صدا و تصویر مطلوب نیست. لطفا پیش از دریافت، حتما نمونه کیفیت را مشاهده کنید و در صورت تایید، نسخه کامل را دانلود نمایید. نسخه های با کیفیت به محض انتشار، اضافه خواهند شد. با تشکر.

دانلود با کیفیت HDCAM انکود ETRG با لینک مستقیم

دانلود نمونه کیفیت HDCDAM با لینک مستقیم

رمز فایل

www.downloadha.com

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com