دانلود فیلم آموزش الگوریتم های مرتب سازی در سی پلاس پلاس

موضوع دانلود فیلم آموزش Sorting Algorithms in C++ در مورد الگوریتم های مرتب سازی در زبان سی پلاس پلاس می باشد که به صورت مشابهی در زبان های دیگر نیز استفاده می شود و تقریبا درس ترم های ابتدایی دانشگاه ها در رشته های مهندسی کامپیوتر می باشد. شما در این دوره آموزشی می توانید تمامی الگوریتم های مرتب سازی را پیاده سازی نمایید و نحوه کار آنها را به خوبی مشاهده نمایید. شما برای این منظور باید از پایه شروع کرده و این الگوریتم های مرتب سازی را برای استفاده در آینده یاد بگیرید. از جمله این الگوریتم های مرتب سازی می توان به الگوریتم های درجی، حبابی، انتخابی و شل اشاره کرد که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی خواهند بود.

با دانلود این دوره شما می توانید این الگوریتم ها را به صورت عملی مشاهده کرده و کدهای هر کدام را بیاد داشته باشید. این دوره بیشتر روی نظریه ها و روش های پیاده سازی این الگوریتم ها تمرکز خواهد داشت و می تواند به شما طبقه بندی هایی را نشان دهد که مزایا و معایب هر الگوریتم را بررسی می کند و شما می توانید از آن استفاده کرده و در هر برنامه خاصی که به کار می برید کارساز ترین الگوریتم ها را استفاده نمایید. این الگوریتم ها به صورت پایه مطرح می شوند و شما می توانید از مبتدی تا تخصصی این الگوریتم ها را در برنامه های خودتان به کار گیرید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش Sorting Algorithms in C++ از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان دوره: Sorting Algorithms in C++

مدت زمان: ۳ ساعت

مدرس: Holczer Balazs

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-Sorting-Algorithms-in-C++

دوره های آموزشی:

– معرفی
– مرتب سای براساس بوگو
– مرتب سازی حبابی
– الگوریتم مرتب سازی انتخابی
– الگوریتم مرتب سازی درجی
– الگوریتم مرتب سازی شل
– الگوریتم مرتب سازی سریع
– الگوریتم مرتب سازی ادغامی
– الگوریتم مرتب سازی ترکیبی
– الگوریتم های مبتنی بر عدم مقایسه

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-Sorting-Algorithms-in-C++

info

Description
In this course you will learn about sorting algorithms in C++. From beginner to expert. Every chapter contains a specific sorting algorithm. You will be familiar with comparisan based as well as non-comparison based sorting algorithms. The standard ones such as bubble sort, insertion sort, selection sort, mergesort and quicksort. Of course there are important non-comparison based algorithms such as counting sort and radix sort. Theory and implementation included!
Courses:
Introduction
Bogo Sort
Bubble Sort Algorithm
Selection Sort Algorithm
Insertion Sort Algorithm
Shell Sort Algorithm
Quicksort Algorithm
Mergesort Algorithm
Hybrid Algorithms
Non-Comparison Based Algorithms

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 432 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 20 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Sorting Algorithms in C++

دانلود از لینک مستقیم