دانلود مستند Spaces Deepest Secrets Mars Alien Secrets 2019

کاور-Spaces-Deepest-Secrets-Mars-Alien-Secrets-2019

نام مستند: Spaces Deepest Secrets Mars Alien Secrets 2019 – عمیق ترین رازهای فضا، رازهای بیگانه مریخ

کیفیت: ۷۲۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

مستند Spaces Deepest Secrets Mars Alien Secrets 2019 در مورد اسراری برای ما صحبت می کند که همراه برای انسان سوال بوده است و افکار ایده آلی را در ذهن هر انسانی ممکن می کرده است. آخرین ماموریت های ناسا به سمت مریخ همواره برای بررسی این مورد بوده است که مریخ برای زندگی انسان ها مناسب است یا خیر. حال این مستند جذاب حقایق جذابی را در این مورد و اسرار فضا بیان می کند و همه چیز را برای ما آشکار می کند. چیزهایی را خواهید دید که سرنوشت نهایی این سیاره سرخ را مشخص می کند و اکتشافات جدید این حوزه را برای ما یادآور می شود. این نکته که آیا مریخ آماده برای زندگی کردن بیگانگان است یا خیر همیشه دغدغه دانشمندان ناسا بوده است و کارشناسان به حقایق دیگری دست یافته اند.

این حقایق جذاب همگی در مستند Spaces Deepest Secrets Mars Alien Secrets 2019 مطرخ می شوند و انسان می تواند صحبت دانشمندانی را بشنود که روی مریخ قدم نهاده اند و با شرایط کلی آن آشنا هستند. سازه هایی را خواهیم دید که اطلاعات جذابی از فضا گرفته اند و شاید هیچ گاه کسی به آنها توجهی نکرده است. سطح زمین و گودال های عمیق آن مشکلی اساسی بوده است که بیشتر مردم در مورد آن مطلع هستند، اما آیا موضوع تنها همین است؟ آیا مواردی وجود دارد که هیچ گاه به انسان ها گفته نشده است؟ همه این سوالات به همراه رازهای تاریک دیگری از فضا در این مستند گفته خواهد شد و علاقه مندان به علم فضا می توانند با علاقه تمام آن را دنبال کنند. این اطلاعات به شناخت کلی سرنوشت آینده مریخ کمک زیادی می کند و می تواند جهش بزرگی که قرار است در آینده شاهد باشیم را به ما نشان دهد.

info

The latest NASA missions to Mars might finally reveal if it is home to alien life, and using these brand-new discoveries, experts are rethinking everything they know about the Red Planet.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود مستند [720p HDTV] – با حجم 0.99 گیگابایت

دانلود زیرنویس انگلیسی