دانلود دوبله فارسی انیمیشن Teen Titans Go To the Movies 2018

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود دوبله فارسی انیمیشن Teen Titans Go To the Movies – تایتان های جوان به پیش!

دوبله فارسی با کیفیت BluRay 1080p اضافه شد

کاور-Teen-Titans-Go-To-the-Movies-2018

نام انیمیشن: Teen Titans Go To the Movies – فیلم سینمایی تایتان های جوان به پیش!

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن، کمدی

مدت زمان: ۸۴ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن تایتان های نوجوان (به انگلیسی: Teen Titans Go To the Movies 2018) از جایی شروع می شود که به نظر می رسد تایتان ها هر کدام به صورت جداگانه وظایف ابرقهرمانی خود را انجام می دهند و سعی می کنند که دنیای مخصوص خودشان را نجات دهند. اما سرپرست گروه که رابین نام دارد، می خواهد وضعیت را تغییر دهد و موقعیت مناسبی را برای هر کدام از اعضای گروه ایجاد کند. او می خواهد که به جای ستاره بودن به عنوان یک ابرقهرمان، تیم را دور هم جمع کند و این وضعیت آشفته را سامان بخشد.

اگر آنها بتوانند مهمترین کارگردان هالیوود را قانع کنند تا به آنها توجه کند، وضعیت به کلی عوض خواهد شد. تایتان ها می خواهند که رویای خود را به بهترین شکل دنبال کنند و آهنگ و صحنه های جذابی را در فیلم خودشان داشته باشند. قطعا رویای بسیار بزرگی است و باید دید که تا چه حد می توانند موفقیت های بزرگی را کسب کنند. زمانی که این گروه توسط یک تبهکار، به صورت جدی مورد تهدید واقع می شوند، آنها برنامه غول پیکر خود را برای این ماموریت رها می کنند و سعی می کنند که همه چیز را به درستی به پیش ببرند.

مطالب مرتبط

تایتان ها در انیمیشن Teen Titans Go To the Movies 2018 وارد دنیای سینمایی شده اند و ماجراهای عجیب و بزرگی برایشان روی می دهد. همه شخصیت های فیلم، وجود دارند و برای خودشان ماجراهای خاصی خواهند داشت. این تیم در جاهایی روحیه مبارزاتی خود را از دست می دهند و نمی توانند با همدیگر هماهنگ باشند. اما بالاخره همه چیز عوض می شود و آنها می توانند بهترین فیلم خود را داشته باشند.

info

It seems to the Teens that all the major superheroes out there are starring in their own movies-everyone but the Teen Titans, that is. But de facto leader Robin is determined to remedy the situation, and be seen as a star instead of a sidekick. If only they could get the hottest Hollywood film director to notice them. With a few madcap ideas and a song in their heart, the Teen Titans head to Tinsel Town, certain to pull off their dream. But when the group is radically misdirected by a seriously super villain and his maniacal plan to take over the Earth, things really go awry. The team finds their friendship and their fighting spirit failing, putting the very fate of the Teen Titans themselves on the line.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com