دانلود مستند سیاره آبی Blue Planet II 2017 + کیفیت اولترا اچ دی ۴K 2160p

دانلود مستند سیاره آبی – Blue Planet II Season 2 2017 با کیفیت BluRay/WEBRip

|نسخه اولترا اچ دی ۴K 2160p UHD HDR برای تمامی قسمت های Blue Planet II اضافه شد|

دانلود-مستند-سیاره-آبی

عنوان مستند: The Blue Planet – سیاره آبی

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۵۸دقیقه

ستارگان: پیرس بروسنان (Pierce Brosnan), دیوید آتنبوروگ (David Attenborough), جیسون رابرتز (Jason Roberts)

زبان: انگلیسی

فرمت های تصویری: BluRay 1080p/WEBRip 1080p/WEBRip 720p/BluRay 2160p 4K HDR UHD

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده بر روی فایل ویدیویی

زیرنویس فارسی: دارد

خلاصه داستان: هیچ جایی قدرتمندتر و سخاوتمندتر و قانع کننده تر از اقیانوس وجود ندارد. به ما بپیوندید و بزرگترین نقاط کمتر شناخته شده از سیاره ما را با دانلود مستند سیاره آبی نظاره گر باشید. این مستند سریالی در حدود ۲۰۰ محل فیلمبرداری شد و این واقعیت را نشان داد که چون بیشتر محیط های اقیانوسی جهان دارای رمز و رازهای بسیاری می باشند تیم تولید کننده مستند را با چالش های زیادی روبرو ساختند. علاوه بر ایت شاهد برخی از رفتارهای عجیب نیز بوده ایم که برای اولین بار رخ داده و دستاوردهای علمی بسیار زیادی را نیز داشته است. تولید کننده های این مستند با تجهیزات پیشرفته ای راهی شده و مورد حمایت شبکه های بسیاری نیز بوده اند. نهنگ های آبی که مسیر مهاجرت آنها قبلا ناشناخته بود در این مستند موشکافی شده و با قرار دادن برچسب های رادیویی اطلاعات زیادی در این مورد بدست آمد. اقیانوس وضعیت دشوارتری نسبت به دیگر اقیانوس ها دارا بود و بیش از ۴۰۰ روز فیلمبرداری آن به طول انجامید که معمولا هم فیلمبرداری ها ناموفق ظاهر می شد. گروهی از دریاداران و ساکنان سواحل اقیانوسی مکزیک نیز در تهیه این مستند کمک های زیادی کرده اند و شاهد سرعت بخشی در روند تولید این مستند بوده ایم. یک گروه بزرگ از شکارچیان مانند کوسه ها و دلفین ها به واسطه خوردن طعمه های قرار داده شده در مسیر فیلم برداری قرار می گرفتند و گاها این ملاقات ها بسیار خطرناک نیز جلوه می داده است.

 

با دانلود مستند سیاره آبی برخی از ناشناخته های دریاها و اقیانوس ها برای شما آشکار می شود. اکتشاف آب های عمیق نیازمند زیردریایی های ویژه داشت که خدمه را قادر می ساختند تا بتوانند تنوع زیادی از آبزیان را مشاهده کرده و چیزهای زیادی را نیز کشف کنند. نهنگ های عظیم الجثه و خاکستری و همچنین خوردن طعمه هایی به بزرگی یک گوساله همگی از عجایب این مستند می باشد که شبکه BBC هزینه های زیادی را برای تولید آن صرف کرده است. بیش از ۱۲ میلیون نفر این مستند سریالی را مشاهده کرده اند  به طور منظم نیز شاهد اختصاص پیداکردن ۳۰درصد از مخاطبین این شبکه بوده ایم. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود مستند سیاره آبی از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

 

———————————

Blue Planet II: Part 1 One Ocean

قسمت اول از فصل دوم: یک اقیانوس

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

این قسمت از مستند تصویری از زندگی دریایی در محیط های مختلف شمال کره زمین را به نمایش می گذارد که با یک شات از صخره مرجان گرمسیری که دارای خواص دارویی برای دلفین ها می باشد شروع می شود. این مرجان ها به عنوان یک ابزار در ماهی های دریایی استفاده می شود. در ژاپن کشتی های خرابکاری وجود دارد که به جنگل های آسیایی مربوط می شود و در سواحل باعث تغییر جنسیت این مرجان ها می شود. این در حالی است که در شمال شیرماهی ها تلاش می کنند تا تخته های شناور یخی را پیدا کنند تا توله های خود در آن قرار گرفته از تغییرات آب و هوایی این ناحیه در امان باشند. این تخته های شناور کمک می کند تا این شیرها خودشان را به محیط زیست برسانند.

———————————-

Blue Planet II: Part 2 The Deep

قسمت دوم از فصل دوم: عمیق

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

این منطقه شاید عمیقترین محیط زیست شناخته شده در زمین باشد یا حداقل برای ما. این دنیایی است پر از سردی و وحشت که تاریکی آن را احاطه کرده است و به همین دلیل نیست عوامل مستند به سختی در آن اکتشاف را انجام می دهند. این منطقه بزرگترین فضای زندگی در این سیاره می باشد که دانشمندان نیز فکر می کنند این این منطقه همیق ترین محل برای زندگی نسبت به جاهای دیگر کره زمین می باشد. در این قسمت از مستند ما در یک سفر حماسی به سرزمین ناشناخته ها سفر می کنیم. قلمرویی که مانند یک داستان علمی تخیلی جلوه کرده و احساس می شود. ما با انسداد وحشیانه ای از ماهی قزل آلا و هومبولت روبرو هستیم که رفتارهای فق العاده ای را از خودشان بروز می دهند که شاید تاکنون دیده نشده بود و برای اولین بار کشف می شود. گونه های بیشتری از مرجان در عمیق ترین نقاط آن دیده می شود که در صخره های کوچک گرمسیری نیز نظیر آن را ده بودیم.

———————————-

Blue Planet II Part 3: Coral Reefs

قسمت سوم از فصل دوم: صخره های مرجانی

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

صخره های مرجانی به مکانی برای زندگانی حدود یک چهارم از تمامی گونه های دریایی منجر شده اند. زنده ماندن در شهرهای امروزی که مجهز به آب های زیرزمینی هستند قطعا برای این آبزبان با چالش همراه می باشد. لاکپشت در چنین مناطقی از یک آبگرم همراه در پشت خودش استفاده می کند که به طور خودکار از این حیوان محافظت کرده و باعث می شود تا در صف های حضور در چنین مرجان هایی معاف شود. ماهی ها از زبان اشاره برای ارتباط با همدیگر استفاده می کنند و در چنین شرایطی نیز ارتباط برقرار کردن یک هشت پای غول پیکر می تواند بسیار دیدنی باشد، جایی که شکار باید خود را با سوراخ درست کردن در مرجان های دریایی برای خودش سرپناهی پیدا کند. در ادامه مستند یک کروم بایت کوتوله ای را مشاهده خواهید نمود که در تونل ها پنهان می شوند و از دست این هشت پا این گونه قرار می کنند.

———————————-

Blue Planet II Part 4: Big Blue

قسمت چهارم از فصل دوم: آبی بزرگ

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

آبی بزرگ، بزرگترین بیابان جهان می باشد. دور از سواحل و کیلومترها عمق زیر زمین. این در واقع یک بیایان وسیع دریایی می باشد که در آنجا غذا به ندرت پیدا می شود، هیچ جایی هم برای پنهان شدن وجود ندارد. اما با اینحال اینجا خانه بسیاری از موجودات بزرگ و چشمگیر روی زمین می باشد. این قسمت از مستند برای شما نشان خواهد داد که چه چیزهایی در این جهان برای زنده ماندن ممنوع و بسیار وحشتناک می باشد. در این فسمت شاهد شاهکارهای دراماتیک و باورنکردنی خواهید بود که قربانیان دلهره آوری خواهد داشت و هر حیوان آبی بزرگ باید به صورت منحصربفردی راهی برای زنده ماندن در این بیایان آبی پیدا کند.

———————————-

Blue Planet II Part 5: Green Seas

قسمت پنجم از فصل دوم: دریای سبز

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

تصویری از حیات وحش در جنگل های زیرزمینی که در زیر دریا وجود دارند می تواند نمایان گر هزاران نوع از علف های دریایی غول پیکری باشد که یک منطقه محدودی از ریفه های سنگی در ساحل جنوبی استرالیا را در برگفته اند. این قسمت ویژگی هایی از شکار ببرهای جوان را نشان می دهد که از لاک پشت های سبزرنگ گرفته تا خرچنگ ها و عنکبوت ها تغذیه می کنند و در تلاش برای فرار از دست شکارچیانی هستند که باعث انقراض نسلشان می شوند. رقابتی بین مردانی نمایش داده خواهد شد که از نیروهای بی رحم برای فریبکاری استفاده می کنند و زیست بوم این منطقه را در معرض خطر شدیدی قرار می دهند.

———————————-

Blue Planet II Part 6: Coasts

قسمت ششم از فصل دوم: سواحل

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

در سواحل دو جهان را می بینید که در حال برخورد هستند. سواحل زیستگاه های پرجنب و جوش و چالش برانگیزی در اقیانوس هستند که پاداش های بسیار خوبی برای حیوانات آن مناطق دارند. البته این سواحل در عین داشتن زیبایی می توانند خطرناک نیز باشند. حیوانات فوق العاده ای که در اینجا زندگی می کنند باید راه هوشمندانه ای را برای مقابله با دو دنیای بسیار متفاوت پیدا کنند.

———————————-

Blue Planet II Part 7: Our Blue Planet

قسمت هفتم از فصل دوم: سیاره سبز ما

کارگردان: دیوید آتونبورگ (David Attenborough)

در حال ساخت فصل دوم مستند سیاره آبی، ما بخش هایی از اقیانوس را کشف کردیم که هیچ آن را پیش از آن ندیده بود. با حیوانات منحصربفردی روبرو شدیم و بینش های جدیدی را در مورد نحوه زندگی در زیر امواج کشف کردیم. اما ما اثیرات عمیقی را نیز از فعالیت های انسانی مشاهده می کنیم که تخریب گر بوده است. اقیانوس ها سریع تر و به شیوه های قدرتمند تری هر لحظه از زندگی تاریخ بشریت را تغییر می دهند و اکنون ما برای اولین چرایی این موضوع را درک می کنیم.

———————————-

 

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی  اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی

 اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی  اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی

  اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی  اسکرین-شات-دانلود-مستند-سیاره-آبی

info

There is nowhere more powerful and unforgiving yet more beautiful and compelling than the ocean. Join us and explore the greatest yet least known parts of our planet. The series was announced by the BBC in 2013 with the working title Oceans, but the title was later changed to Blue Planet II on 19 February 2017. Filming took place over a course of more than four years; involving 125 expeditions across 39 countries and produced more than 6,000 hours of underwater dive footage from over an estimated 4000 dives.

 

The BBC pre-sold the series to several overseas broadcasters, including Canada (Blue Ant Media’s licensed channel for BBC Earth), Australia (Channel Nine) and New Zealand (TVNZ), to Europe with Denmark (DR), Netherlands (NPO), Sweden (SVT), Spain (Telefonica’s BBC Earth block), Discovery Channel for Latin America and co-production partnerships with BBC America, Germany’s WDR, France Télévisions and China’s Tencent. The series was eventually sold to more than 30 countries.

 

The series is currently broadcast internationally on BBC Earth channel, and also commercial television channels in various countries, besides. The series debuted in Nordic regions and other European countries on 29 October 2017. In Asia, the series began to premiere on each early Monday (from 04:05 SGT to 05:05 SGT) starting from 30 October 2017, the episode was then repeated on following each Tuesday evening (from 20:00 SGT). In Poland, the series premiered on 16 November 2017.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: متغیر برحسب نسخه های مختلف!
  • تاریخ انتشار: NOV-29-2017
  • منبع: BBC One
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

============================================

دانلود فصل دوم مستند سیاره آبی The Blue Planet II 2017

 

زیرنویس فارسی قسمت هفتم فصل دوم

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم فصل دوم Our Blue Planet با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت ششم فصل دوم

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم فصل دوم Coasts با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت پنجم فصل دوم

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم فصل دوم Green Seas با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت چهارم فصل دوم

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم فصل دوم Big Blue با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت سوم فصل دوم

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم فصل دوم Coral Reefs با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت دوم فصل دوم

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم فصل دوم The Deep با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

————————————————–

زیرنویس فارسی قسمت اول فصل دوم

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت BluRay x265 10bit HDR UHD 2160p-SCOTLUHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت BluRay x264 1080p-SHORTBREHD لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت BluRay x264 1080p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت BluRay x264 720p-MKVCage لینک مستقیم

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت BDRip x264 404p-HAGGiS لینک مستقیم

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت WEBRip x265 1080p 10bit-PSA لینک مستقیم

دانلود قسمت اول فصل دوم One Ocean با کیفیت WEBRip x265 720p 10bit-PSA لینک مستقیم

 

============================================

دانلود فصل اول مستند سیاره آبی The Blue Planet 2001

 

دانلود فسمت اول فصل اول The Blue Planet / Ocean World با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت اول فصل اول The Blue Planet / Ocean World با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت اول فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت دوم فصل اول The Deep با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت دوم فصل اول The Deep با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت دوم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت سوم فصل اول Open Ocean با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت سوم فصل اول Open Ocean با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت سوم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت چهارم فصل اول Frozen Seas با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت چهارم فصل اول Frozen Seas با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت چهارم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت پنجم فصل اول Seasonal Seas با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت پنجم فصل اول Seasonal Seas با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت پنجم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت ششم فصل اول Coral Seas با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت ششم فصل اول Coral Seas با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت ششم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت هفتم فصل اول Tidal Seas با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت هفتم فصل اول Tidal Seas با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت هفتم فصل اول

———————————————————————————-

دانلود فسمت هشتم فصل اول Coasts با کیفیت BluRay 1080p لینک مستقیم

دانلود فسمت هشتم فصل اول Coasts با کیفیت BRRip 1080p لینک مستقیم

زیرنویس انگلیسی قسمت هشتم فصل اول