دانلود فصل دوم تور بزرگ The Grand Tour Season 2 2017 + کیفیت ۴K 2160p HDR

دانلود فصل دوم تور بزرگ The Grand Tour Season 2 2017 با کیفیت WEBRip

|تمامی قسمت ها با کیفیت اولترا اچ دی ۴K 2160p UHD HDR x265 اضافه شد|

دانلود-فصل-دوم-تور-بزرگ

نام انیمیشن: The Grand Tour Season 2 – دانلود فصل دوم تور بزرگ

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: کمدی، تاک شو

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۷۰دقیقه

کیفیت: WEBRip 480p/WEBRip 720p/WEBRip 1080p/WEBRip x265 720p/WEBRip x265 1080p/WEBRip 2160p HDR x265

IMDB

خلاصه داستان: فصل دوم برنامه گرند تور (به انگلیسی: The Grand Tour Season 2) از ۸دسامبر ۲۰۱۷ شروع به پخش کرده است. در این فصل شاهد تغییراتی هستیم. از جمله آن ها حذف بخش حضور مهمان ها (Celebrity Brain Crash) و جایگزین کردن آن با بخشی جدید است. بخش Celebrity Brain Crash که در فصل اول کمتر از ۱۰ دقیقه از هر قسمت را بهخود اختصاص میداد به دلیل قوانین حقوقی مربوط به کپی رایت، نتوانسته بود حضور مهمانان برنامه را در کنار مجریان به نمایش بگذارد و تنها با سناریویی طنز به کشته شدن آنها ختم می شد. اما در فصل جدید جرمی کلارکسون طرحی جدید برای احیای بخش حضور میهمانان دارد.

همانطور که پیش تر ذکر شد سه مجری برنامه بدلیل کهولت سن و تصادفاتی که در حین ساخت فصل دوم رخ داده بود شرایط مطلوب همیشگی را نداشتند، از این رو برای ساخت فصل دوم تغییراتی کلی در روند ساخت صورت گرفته است. چادر بزرگی که به شهر های مختلف برده میشد تا میزبان تماشاگران و طرفداران برنامه در حین ضبط صحبت های سه مجری آن باشد اکنون قسمتی از شهر Cotswolds انگلستان ثابت خواهد بود، ولی این بدان معنا نیست که شاهد سفرهای ماجراجویانه کلارکسون و رفقا به مناطق مختلف دنیا برای تست ماشین های گوناگون نخواهیم بود زیرا مراحل فیلمبرداری فصل دوم در حالی به پایان رسیده که کشورهای مختلفی از جمله: امارات، سوییس، اسپانیا، کرواسی و … تاکنون میزبان مراحل تولید این فصل بوده اند و …

 

سایر فصل های تور بزرگ

Season 2, Episode 1: Past, present or future
قسمت اول از فصل دوم: گذشته، حال یا آینده

در اپیزود آغازین این فصل، ما در سوئیس هستیم، جایی که حاضرین می توانند مقایسه ای مابین خودروهای لامبورگینی اونتادور اس، یک هوندا NSX و یک ماشین الکتریکی کرواتی را در قالب نبرد گذشته، حال و آینده مشاهده نمایند. صعود ریچارد از تپه به نوبه خود غیرمنتظره است. ریکی ویلسون هم از The Voice انگلیس و دیوید هاسل هوف (David Hasselhoff) از برنامه استعدادیابی آمریکا (America’s Got Tallent) در جشن این قسمت از برنامه همراه ما خواهند بود.

==========================

Season 2, Episode 2: The Falls Guys
قسمت دوم از فصل دوم: بچه های آبشار

ما در نیویورک هستیم تا سریع ترین راه ممکن را از Big Apple به آبشار نیاگارا پیدا کرده و یک مسابقه جدید بین جرمی که با اتومبیل جدید Ford GT خواهد بود، در مقابل جیمز که با یک ماشین حمل و نقل عمومی می آید را نظاره گر باشیم. ریچارد هاموند مجروح است و جرمی نیز ماشین مرسدس AMG GT R را در ابولادروم بررسی خواهد کرد. کوین پیترسن بازیکن مشهور کریکت در جشنی موسوم به Face Off در برابر برایان ویلسون بازیکن مشهور بیسبال قرار خواهد گرفت و به تست ماشین های آمریکایی خواهند پرداخت.

=========================

Season 2, Episode 3: Bah humbug-atti
قسمت سوم از فصل دوم: هامبوگ-اتی!!

در این قسمت از گرندتور، جرمی از جنوب فرانسه به آلپ می رود و پس از آن با ماشین بوگاتی شیرون ۱۴۷۹ به تورین رهسپار می شود. جیمز نیز ماشین Stinger GT را در بین اسکیت بوردها رها می کند و ریچارد تلاش می کند تا خستگی ناشی از کارهای اداری را با ورزش همه جانبه تسکین دهد. مسابقه ای در پارکینگ روی می دهد. به علاوه بازیگر مشهور هیو بونه‌ویل در این قسمت حضور دارد و در برابر طبیعت گرایی کیسی اندرسون، برای یافتن سریع ترین فرد جهانی که با خرس زندگی می کند نلاش می کند.

=========================

Season 2, Episode 4: Unscripted
قسمت چهارم از فصل دوم: بدون داستان!

این قسمت از نمایش گرندتور در کرواسی جریان خواهد داشت و در آن جرمی سوار آئودی TT RS می شود، ریچارد به آریل نومند (Ariel Nomad) سفر می کند، جیمز یک موتور آتشزا در Lada قدیمی به پا می کند و همه به دنبال ارتباط واهی بین ماجراهای این سه نفر می گردند. همچنین در این قسمت ریچارد سوار مک لارم ۷۲۰s می شود و خوانندگان مطرح ماکیل بال و آلفو بو در نمایش Celebrity Face Off شرکت می کنند.

=========================

Season 2, Episode 5: Up, down and round the farm
قسمت پنجم از فصل دوم: بالا، پایین و اطراف مزرعه

در این قسمت جرمی کلارکسون با خودروی کن بلاک بررسی های ویدئویی را انجامی می دهد، جرمی در ابولادروم ماشین جدید VW Up GTI را تست می کند و ریچارد هموند در اطراف شهر دبی یک تانک پرقدرت به نام Ripsaw را می راند. به علاوه در بخش ضربه مغزی افراد معروف نیز شاهد رقابت دامینیک کوپر و بیل بیلی خواهیم بود.

=========================

Season 2, Episode 6: Jaaaaaaaags
قسمت ششم از فصل دوم: جگز

جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می در این قسمت سعی می کنند که اثبات کنند، جگوارهای قدیمی نه تنها خوش استیل و مضحک نیستند، بلکه در یک سفر جاده ای از کلورادو که یک تراک نیز در آن قرار دارد بسیار راحت و قوی ظاهر می شود. این مسیر بسیار خطرناک و پر از موانع مختلف نیز می باشد. به علاوه در این قسمت شاهد حضور لوک ایوانز و کیفر شاترلند در بخش ضربه مغزی افراد معروف خواهیم بود.

=========================

Season 2, Episode 7: It’s a Gas, Gas, Gas
قسمت هفتم از فصل دوم: به این میگن گاز گاز گاز

در این قسمت جیمز می و ریچارد هموند یک سیستم توقف جدید را امتحان میکنند. کلارکسون هم رقابت حماسی بین آئودی و لانکیا را در رقابت قهرمانی سال ۱۹۸۳ را بررسی می کند. هموند در قسمت بعدی شما را با بررسی لامبورگینی هوراکان (Lamborghini Huracan) همراه میکند و با وی به ابولادروم سفر میکنید. در بخش ضربه مغزی افراد معروف نیز انتونی جاشوا قهرمان بوکس رقابت هیجان‌ انگیزی را با بیل گلدبرگ استار WWE خواهد داشت.

=========================

Season 2, Episode 8: Blasts from the past
قسمت هشتم از فصل دوم: انفجارهایی از گذشته

جرمی کلارکسون و ریچارد هموند در این قسمت با برند جدید ماشین های اسپورت بریتانیایی که در سال ۱۹۵۰ طراحی شده است، به اروپا سفر می کنند. جیمز می به خاطر ورود غیرقانونی هوندا سیویک نوع آر تعهدنامه ای را امضا می کند. در بخش بعدی برنامه در بریتانیا جرمی فورد جی تی (Ford GT) را مورد آزمایش قرار می دهد و در بخش سلبریتی فیس آف نیز استوارت کاپلند از پلیس در نبرد درامرها با نیک مانسون از گروه پینک فلوید رقابت می کند.

========================

Season 2, Episode 9: Breaking, badly
قسمت نهم از فصل دوم: شکست مفتضحانه

در این قسمت جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می می خواستند که یک ماشین دوزیستی بسازند که قادر بود رکورد سرعت حرکت در آب بریتانیا را شکست دهد. در قسمت دیگری از برنامه در یک نمایشگاه، جرمی به دنبال دو سوپر ماشین می رود که در سال ۱۹۹۰ ساخته شده اند و جگوار ایکس جی ۲۲۰ (Jaguar XJ220) و بوگاتی ای بی ۱۱۰ اس اس (Bugatti EB 110 SS) نام دارند. در بخش رویارویی مشاهیر این قسمت نیز، شعبه باز دینامو به مصاف پن و تلر می رود تا مشخص شود، از بین آنها سریع ترین راننده چه کسی خواهد بود.

========================

Season 2, Episode 10: Oh, Canada
قسمت دهم از فصل دوم: اوه، کانادا

گرندتور در این قسمت به بررسی ماشین های آلفا رومئو استلویو (Alfa Romeo Stelvio)، پورشه ماکان (Porsche Macan) و رنج روور ولار (Range Rover Velar) در مسیرهای ناهموار و چالش برانگیز کانادا می پردازد. در بریتانیا نیز جرمی یکی آزمایش قانونی خطرناک را از ماشین تسلا مدل ایکس انجام می دهد. روری مک اوری بازیکن سرشناس گلف و پریس هیلتون در بخش رویایی مشاهیر باهم مسابقه می دهند.

========================

Season 2, Episode 11: Feed the world
قسمت یازدهم از فصل دوم: جهان را سیر کن

در این قسمت ویژه، گرند تور تصمیم می گیرد تا با حمل ماهی از ساحل غنی موزامبیک به داخل کشور فقیری با استفاده از یک نیسان، یک مرسدس بنز ۲۰۰ تی (Mercedes 200T) و یک موتورسیکلت TVS Star گرسنگی این منطقه را کمتر کند. در طول این راه آنها با حوادث مختلفی روبرو می شوند. از مسیرهای گلی و طاقت فرسا گرفته تا مسائل مربوط به حفاظت از ماهی ها همگی از چالش برانگیزترین اتفاقات این قسمت است. سفری که به نظر حماسی و فوق العاده به نظر می رسد.

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فصل-دوم-تور-بزرگ  دانلود-فصل-دوم-تور-بزرگ

دانلود-فصل-دوم-تور-بزرگ  دانلود-فصل-دوم-تور-بزرگ

info

The Grand Tour is a British motoring television series for Amazon Video presented by Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May and produced by Andy Wilman.The four agreed to produce the series following their departures from the BBC series Top Gear with an initial agreement of 36 episodes over three years. Episodes are scheduled to be released weekly to those with Amazon Prime accounts in the United Kingdom, United States, Germany, Austria and Japan, beginning 18 November 2016. In the days following the launch it became Amazon Video’s most watched premiere episode.

As of December 2016 the show was made available to an additional 195 countries and various territories. Repeats of series 1 began airing on traditional broadcasters in late 2017. A teaser trailer for series 2 was released on 11 July 2017, featuring a Mercedes AMG GT R, Ripsaw EV-2, McLaren 720S, Bugatti Chiron, Audi TT RS, Rimac Concept One, a Grumman American AA-5 light aircraft and an armoured personnel carrier visiting the Dubai Mall. A second trailer, released on 1 November 2017, featured a Lamborghini Aventador S, Honda NSX, Ariel Nomad and Kia Stinger GT. Series 2 filmed its studio segments on Wednesdays between October and December 2017. The second series will begin streaming on 8 December 2017.

راهنمای نصب

برای دانلود فصل اول مستند تور بزرگ The Grand Tour Season 1 2016 لطفا اینجا را کلیک کنید.

لطفا برای پخش هرچه بهتر فایل های مالتی مدیا پلیر خود را آپدیت کنید! تنها پلیر مورد تایید وبسایت دانلودها، K-lite Mega Codec Pack 14.0.0 به بالا می باشد. با تشکر.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.