دانلود انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part 2019

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part 2019

تمامی نسخه های اوریجینال کیفیت BluRay اضافه شد

کاور-The-Lego-Movie-2

نام انیمیشن: The Lego Movie 2: The Second Part – لگو مووی ۲: بخش دوم

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۱۰۶ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay  x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن لگو ۲ (به انگلیسی: The Lego Movie 2) داستان نسخه اول این سری را درست پنج سال بعد روایت می کند. همه چیز در این پنج سال عالی و فوق العاده بوده است، اما ناگهان شهروندان متوجه تهدید جدیدی برای شهر خود می شوند. مهاجمینی با نام Lego Duplo از فضا به شهر حمله کرده اند و همه چیز را که سر راهشان می بینند نابود می کنند. این تخریب چنان سریع است که دیگر مجال بازسازی را برای شهروندان نمی دهد. این مهاجمین با بمب گذاری سعی می کنند که فین و بیانکا جنگجویان شهر را از مهلکه دور کنند و کارهای خرابکاری خودشان را انجام دهند. این مصیبت همه شهروندان را با مشکل روبرو کرده است و به نوعی یک آخرالزمان لگویی را پدید آورده است. نبرد بین نیروهای شهر و ارتش Duplo همچنان برقرار است و باید دید که چه سرنوشتی در انتظار شهروندان خواهد بود.

در ابتدا امت سعی می کند که راهی برای ایجاد صلح بین دو گروه پیدا کند، اما این بیگانگان نمی پذیرند و باید ایجاد دردسرهایی برای لوسی و امت می شوند. این بیگانگان غول پیکر هستند و به هر شکل و قیافه ای در می آیند. امت خانه رویایی خودش را به یک سفینه فضایی تبدیل می کند و سعی می کند که رهبر این گروه بیگانه را دستگیر کند. امت در تمام این ماجراها در تلاش است تا نظر لوسی را جذاب کند و بتواند تا زمانی که او می رسد، همه چیز را درست کند. امت در این راستا سعی می کند که قلعه این بیگانگان را نابود کند، اما لوسی سعی می کند که را از انجام این کار منصرف کند و فضا را برای ایجاد صلحی پایدار فراهم کند. دنیای لگوها در این راستا تغییر زیادی به خودش می بیند و آخرالزمان احتمالی تبدیل به دوران صلح خواهد شد.

info

It’s been five years since everything was awesome and the citizens are facing a huge new threat: Lego Duplo invaders from outer space, wrecking everything faster than they can rebuild.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com