دانلود انیمیشن The Nutcracker and the Four Realms 2018

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود انیمیشن The Nutcracker and the Four Realms 2018

کاور-The-Nutcracker-and-the-Four-Realms-2018

عنوان انیمیشن: The Nutcracker and the Four Realms – فندق‌شکن و چهار قلمرو

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، خانوادگی، فانتزی

مدت زمان: ۹۹ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سینمایی فندق‌شکن و چهار قلمرو (به انگلیسی: The Nutcracker and the Four Realms) در مورد دختر جوانی است که وارد یک دنیای فانتزی شده است که از سربازان شیطانی پر شده است و ارتشی از موش ها در آن حضور دارند. این دختر کلارا نام دارد و تنها چیزی که او می خواهد یافتن چیزی شبیه به کلید است که جعبه اقلام ارزشمند مادرش در آن قرار دارد. او کم کم در مراسم بزرگداشت پدربزرگش متوجه وجود این کلید می شود و گویی در جهان موازی و در یک دنیای فانتزی عجیب و غریب قرار گرفته است. اینجاست که کلارا یک سرباز به نام فیلیپ و گروهی از موش ها را ملاقات می کند و با آنها به ماجراجویی عجیب و غریبی اعزام می شوند. چهار منطقه برای جستجو در دنیای بازی معرفی شده است و سرزمین برف ها، سرزمین گل ها و سرزمین شیرینی ها نام دارد. کلارا و دوستانش باید به قلمرو چهارم که به نوعی شوم است دستیابند و با امید و آرزوهایشان به سمتی دنیای عجیب تر حرکت کنند.

شخصیت های زیادی در فیلم The Nutcracker and the Four Realms حضور دارند و اتفاقات زیادی را شاهد خواهیم بود. اتفاقات اسرارآمیز در مراسم بزرگداشت پدربزرگ کلارا اتفاق خواهد افتاد و یادداشت هایی به دست کلارا می رسد. در حالی که آقای استالباوم وارد عمارت شده است، به سختی کلارا را در مورد ممنوع الخروجی اش مطلح می کند و آنها هم بررسی می کنند که چگونه می توانند به دنیاهای عجیب و غریب وارد شوند. این سری لایو اکشن سرشار از ماجراجویی های هیجان انگیز است و جزئیات به خوبی در آن به نمایش درآمده است. همه چیز به کلارا بستگی دارد تا بتواند به اسرار آگاه شود و همه سرنخ ها را برای رسیدن به کلید کنار هم گذارد و در نهایت به آن دست یابد.

info

A young girl is transported into a magical world of gingerbread soldiers and an army of mice.

All Clara wants is a key – a one-of-a-kind key that will unlock a box that holds a priceless gift from her late mother. A golden thread, presented to her at godfather Drosselmeyer’s annual holiday party, leads her to the coveted key-which promptly disappears into a strange and mysterious parallel world. It’s there that Clara encounters a soldier named Phillip, a gang of mice and the regents who preside over three Realms: Land of Snowflakes, Land of Flowers, and Land of Sweets. Clara and Phillip must brave the ominous Fourth Realm, home to the tyrant Mother Ginger, to retrieve Clara’s key and hopefully return harmony to the unstable world.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs