دانلود انیمیشن The Secret Life of Pets 2 2019 + 4K 2160p UHD BluRay

دانلود انیمیشن The Secret Life of Pets 2 2019 – زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲

کیفیت بلوری اولترا اچ دی BluRay 2160p 4K UHD اضافه شد

کاور-The-Secret-Life-of-Pets-2-2019

نام انیمیشن: The Secret Life of Pets 2 – زندگی مخفی حیوانات: قسمت دوم

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / BluRay x265 720p / BluRay x265 10bit 1080p / BluRay UHD 2160p 4K

مدت زمان: ۸۶ دقیقه

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ (به انگلیسی: The Secret Life of Pets 2 2019) در به ادامه داستان مکس و دوستش که هردو سگ های خانگی هستند می پردازد. در این قسمت بازهم ماجراجویی آنها را وقتی که صاحبانشان برای کار یا رفتن به مدرسه خانه را ترک می کنند، خواهیم دید. مکس حال تغییرات زیادی را پس از آنکه صاحبش یعنی کیتی ازدواج کرده است، تجربه می کند. کیتی حال دیگر فرزندی به دنیا آورده است و قصد دارند که به یک سفر خانوادگی مفرح بروند. مکس در این سفر با یک سگ مزرعه به نام راستر ملاقات می کند. هر دو آنها قصد دارند که بر ترس های بزرگشان غلبه کنند و در این راه حیوانات دیگر هم از راه می رسند و به ماجرا اضافه می شوند.

مطالب مرتبط

انیمیشن The Secret Life of Pets 2 2019 روایت شیرین و کمدی واری از زندگی حیواناتی است که سرنوشتشان به انسان ها گره خورده است. گیجت سعی می کند که اسباب بازی محبوب مکس را از از دست یک گربه آپارتمانی نجات دهد و اسنوبال هم که یکی از شخصیت های دوست داشتنی این سری است، ماموریت پیدا می کند تا یک ببر سفید به نام هو (Hu) را از سیرک آزاد کند. همه این خط های داستانی در نهایت به هم گره می خورد و ماجراجویی شیرین و جذاب حیوانات خانگی را با محوریت مکس برای ما روایت می کند. در قسمت دوم بیشتر روی زندگی احساسی حیوانات تمرکز شده است و ترس هایی که مکس نمی تواند با آنها روبرو شود در راس این داستان خواهد بود. مکس باز هم باید چیزهای تازه ای یاد بگیرد و این بار ماموریت بزرگی در زمینه همراهی دوست صمیمی خودش هم دارد.

info

Continuing the story of Max and his pet friends, following their secret lives after their owners leave them for work or school each day.

Max faces some major changes after his owner Katie gets married and now has a child . On a family trip to the countryside, Max meets a farm dog named Rooster, and both attempt to overcome his fears. Meanwhile, Gidget tries to rescue Max’s favorite toy from a cat-packed apartment, and Snowball sets on a mission to free a white tiger named Hu from a circus.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs