دانلود فصل بیست و هفتم تخت گاز – Top Gear S27E05

دانلود فصل بیست و هفتم تخت گاز Top Gear Season 27 2019

قسمت پنجم اضافه شد

کاور-Top-Gear-Season-27

عنوان مستند: Top Gear Season 27 – فصل بیست و هفتم تخته گاز

کیفیت تصویری: HDTV / HDTV 720p / HDTV 1080p / HDTV x265 720p / HDTV x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

مستند Top Gear (تخته گاز) عصر جدیدی را پیش روی خودش می بیند و اینبار کریس هریس در کنار مجریان جدید یعنی پدی مک گینز و فردی فلینتوف قرار گرفته است تا ماجراجویی جدید خود را در فصل بیست و هفتم مستند تخته گاز شروع کند. دوباره ماشین های جدید به این مستند ماشینی راه یافته اند تا مارا با دنیای جدید موتور اسپورت آشنا کنند. در نبود مستند گرند تور، فرصت مناسبی است تا عاشقان دنیای اتومبیل با فصل جدید مستند تخته گاز همراه شوند.

این مستند جدیدترین ماشین های کمپانی های مختلفی همچون بی ام و، پورشه، لامبورگینی، تسلا، فورد و … را به برنامه است و مجریان برنامه درمورد آنها با هم دیگر صحبت می کنند و انها را در جاده ها تست می کنند. البته این ها تمام ماجرا نیست و می توانید با مهمان برنامه هم شاهد دیالوگ های خنده دار و شوخی های بامزه این سری باشید. ماجراجویی های هیجان انگیز در طیبعت بخش دیگری از برنامه است که گاها در طی دو سه قسمت از برنامه شاهد آن خواهید بود. فرصت را از دست دهید و جدیدترین فصل از سری محبوب Top Gear را از سایت دانلودها از دست ندهید.

مطالب مرتبط

Season 27, Episode 1:

فصل بیست و هفتم تخت گاز – قسمت اول

در اولین ماجراجویی این فصل با فردی فلینتوف، کریس هریس و پدی مک گوینز همراه می شویم تا در گرمای سوزان اتیوپی با اولین ماشین های این فصل آشنا شویم. کریس سوار بر فراری ۴۸۸ پیستا ویراژ می دهد و پس از آن ماشین مک لارن ۶۰۰LT رخ زیبای خودش را با غرش پرسرعت خود به ما نشان می دهد.

Season 27, Episode 2:

فصل بیست و هفتم تخت گاز – قسمت دوم

در این قسمت کریس و فردی و پدی هرکدام سعی می کنند که ماشین الکتریکی مخصوص به خودشان را داشته باشند. آنها شروع می کنند و تلاش می کنند که با بودجه مشخصی اولین ماشین اسپورت برقی خودشان را بسازند. در ادامه برنامه کریس تسلا مدل ۳ (Tesla Model 3) را روی جاده تست می کند. دنی بویل و هیمش پتل هم مهمانان این قسمت از برنامه هستند و گفتگوی جذابی را با آنها خواهیم دید.

Season 27, Episode 3:

فصل بیست و هفتم تخت گاز – قسمت سوم

در این قسمت کریس، فردی و پدی تصمیم می گیرند که یک منعش کش قدیمی را به یک ماشین خانوادگی تبدیل کنند. در مسیر ما می بینیم که کریس محکم به ماشین سبک وزن Dallara Stradale چسبیده است. این در حالی است که زارا و مایک تیندال در آخرین بخش این قسمت روی در روی هم یک مسابقه سریع را برگزار می کنند.

Season 27, Episode 4:

فصل بیست و هفتم تخت گاز – قسمت چهارم

پدی و فردی برای یک ماجراجویی هیجان انگیز در جنگل های بورنئو سوار بر دور ماشین قدیمی و بسیار ارزان و به همراه گورخ هایی که به عنوان سربازهای نپالی شناخته می شوند، راهی می شوند. کریس هریس تلاش می کند که سوار بر لوکس ترین SUV جهان شود و ماشین کالینان رولز رویس (Rolls-Royce Cullinan) را بررسی کند. مهمان این قسمت از برنامه باب مورتیمر خواهد بود.

Season 27, Episode 5:

فصل بیست و هفتم تخت گاز – قسمت پنجم

فردی فلینتوف به ایسلند می رود تا در دیوانه وارترین مسابقات موتوراسپورت شرکت کند. پدی مک کوئینز سوار بر تویوتا سوپرا جدید (Toyota Supra) می شود و کریس هریس هم تحقیقاتی را روی لوتوس ۷۹ (Lotus 79) که زیباترین ماشین فرمول یک در تمام دوران محسوب می شود، انجام می دهد.

.:: تاریخ پخش قسمت ششم: ۲۱ جولای ۲۰۱۹ مصادف با یکشنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ ::.

info

Top Gear is a British television series about motor vehicles, primarily cars, and is a relaunched version of the original 1977 show of the same name, airing since 2002, and becoming the most widely watched factual television programme in the world

Season 27 – Episode 1

In their first adventure together, Freddie Flintoff, Chris Harris and Paddy McGuinness head to the searing heat of Ethiopia in their first cars. Back at the track, Chris puts the Ferrari 488 Pista and McLaren 600LT through their paces.

Season 27 – Episode 2

It is an electric car special as Chris, Freddie and Paddy each attempt to build their own battery-powered sports car on a budget. Chris tests the Tesla Model 3 on track, while Danny Boyle and Himesh Patel are the guest stars.

Season 27 – Episode 3

Chris, Freddie and Paddy set out to turn an old hearse into the ultimate family car. On the track, Chris gets to grips with the lightweight Dallara Stradale, while Zara and Mike Tindall go head to head in the Reasonably Fast Car.

Season 27 – Episode 4

Paddy and Freddie head to Borneo for a jungle adventure with the Gurkhas in a pair of very rare, very cheap old cars. Chris Harris tries out the world’s most luxurious SUV, the Rolls-Royce Cullinan, while Bob Mortimer is the studio guest.

Season 27 – Episode 5

Freddie Flintoff heads to Iceland to compete in the world’s maddest motorsport, while Paddy McGuinness gets to grips with the new Toyota Supra. Chris Harris investigates the story of the Lotus 79, the most beautiful F1 car of all time.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

—————–

دانلود قسمت اول – Ferrari 488 Pista – McLaren 600LT:

HDTV 1080p  |  HDTV 720p  |  HDTV

HDTV x265 720p  |  HDTV x265 1080p

—————–

دانلود قسمت دوم – Tesla Model 3:

HDTV 1080p-BadSound!  |  HDTV 720p  |  HDTV

HDTV x265 REPACK 720p  |  HDTV x265 1080p

—————–

دانلود قسمت سوم – Dallara Stradale:

HDTV 1080p  |  HDTV 720p  |  HDTV

HDTV x265 720p  |  HDTV x265 1080p

—————–

دانلود قسمت چهارم – Rolls-Royce Cullinan:

HDTV 1080p  |  HDTV 720p  |  HDTV

HDTV x265 720p  |  HDTV x265 1080p

—————–

دانلود قسمت پنجم – Toyota Supra:

HDTV 1080p  |  HDTV 720p  |  HDTV

HDTV x265 720p  |  HDTV x265 1080p

ADs
تبلیغات