دانلود فیلم آموزش معرفی OpenStack

با دانلود فیلم آموزش OpenStack کاربران می توانند محدوده کار با این برنامه را فرا گرفته و به عنوان یک مدیر لینوکس از این برنامه استفاده های لازم را برده و برای توسعه برنامه های خود از آن استفاده نمایند. این برنامه می توانید برای مهندسی VMware مناسب بوده و کاربران را در مرحله ای قرار دهد که بتوانند برای طراحی نرم افزار از ابزارهای برنامه استفاده کرده و مفاهیم پایه در این زمینه را به خوبی فرا گرفته و دانش عمومی آن را کسب نمایند. شما باید تمایل لازم را در خودتان ایجاد نمایید تا بتوانید از تکنولوژی های فعلی در این زمینه استفاده کرده و با برنامه های حاضر نیز به خوبی کار نمایید. پروژه های آینده می تواند در این زمینه بسیار کارساز بوده باشد.
شما با دانلود فیلم آموزش OpenStack می توانید مفاهیم پایه محاسبات ابری را به خوبی داشته باشید و با درک شرایط برنامه OpenStack در این جهان کارهای خود را به خوبی انجام دهید. شما باید بتوانید با این دوره تمام سوالات خود را در مورد توسعه برنامه های لینوکس در اختیار داشته باشید و بتوانید اشکالات خود را مرتفع کرده و در صدد ارائه بهتر برنامه ها بیایید. این دانش از همان مفاهیم پایه شروع می شود و با پیشروی بیشتری در دوره به حد اعلای خودش می رسد که در نهایت شما به مانند توسعه دهندگان حرفه ای وب و برنامه های آن می توانید به خوبی از این برنامه استفاده نمایید. کاربران برای دانلود فیلم آموزش OpenStack هم اکنون می توانند از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Udemy Introduction to OpenStack

مدرس : Mohammed Arafa

مدت زمان : ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-openstack

دوره های آموزشی :

– معرفی
– OpenStack
– RDO
– کمک گیری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-openstack

info

Requirements
There are no requirements to this course. No software is needed. No prior knowledge beyond the basics of computing. Just bring yourself 🙂
This course is _NOT_ a technical course as much as an introduction to the history, organisation and high level concepts of Openstack
Description
Use coupon code YEAR2017 for $10/seat. Limited number available

This course is designed for Linux system administrators, software developers and VMware engineers.

You want to understand the basic concepts of Openstack for either general knowledge or to fulfill a desire to further yourself in the current hottest technology or to prepare yourself for an upcoming project.

At the end of this course you will have a good grounding in the concept of cloud computing as well as OpenStack terms used in the OpenStack world.

You will also have learned the answers to the following questions:

What is OpenStack?
Why OpenStack?
Who uses OpenStack?
Where is OpenStack used?
and finally
When is OpenStack used?
Who is the target audience?
This course is designed for those interested in learning the basic concepts of Openstack. You could be a sysop, a VMware engineer or a software developer.
Courses :
Introduction
Openstack
RDO
Getting Help

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 100 مگابایت
  • تاریخ انتشار: April 2015
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 12 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Udemy Introduction to OpenStack

دانلود از لینک مستقیم