دانلود فصل اول انیمیشن سریالی اولترامن Ultraman Season 1 2019

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3رای)
Loading...

دانلود انیمیشن سریالی Ultraman 2019 – اولترامن

کاور-Ultraman-2019

نام انیمه: Ultraman – اولترامن

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، علمی-تخیلی

مدت زمان: هر قسمت ۲۵ دقیقه

کیفیت: WEB-DL x264 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی اولترامن (به انگلیسی: Ultraman 2019) به ده ها سال پیش بازمیگردد، زمانی که یک قهرمان از بین ستاره ها وقتی که در صلح کامل قرار دارد می میرد. حال پسر اولترامن به پا خواسته است و باید برای حفظ و نجات زمین از چنگال بیگانه ها تلاش کند و مهارت های خودش را برای این منظور گسترش دهد. نام این قهرمان جدید شینجیرو هایاتا است و به تازگی متوجه شده است که پدرش در منطقه ای به نام Ultraman Factor به خاطر حفظ جان او و زمانی که با شیاطین می جنگیده است، کشته شده است. او به دنبال انتقام گیری است و کم کم پخته می شود و می تواند کارهای بزرگی را برای نجات زمین از چنگ بیگانگان انجام دهد.

بمولار دشمن اصلی اولترامن است و قول داده است که همه چیز را به نابودی بکشاند. باید دید که شینجی می تواند در دنیا صلح دوباره ای که پدرش برقرار کرده بود را برقرار کند یا خیر. انیمه Ultraman 2019 به تازگی از شبکه نتفلیکس و به صورت یکجا منتشر شده است و بار دیگر شما را به این دنیای ابرقهرمانی ژاپنی می برد. سال ها از مرگ اولترامن می گذرد و حال باید دید که شنجی چگونه می تواند خودش را پیدا کند و به همراه دوستانش صلح را برقرار کند. چه کسی می تواند به اندازه اولترامن قوی و مستحکم باشد و در برابر بیگانگانی که شکل و شمایل عجیبی هم دارند ایستادگی کند. جهان بازی پر از مردمانی است که منتظر بازگشت دوباره اولترامن هستند و شینجی قبل از هرچیزی باید آموزش ببیند که به افراد بی گناه آسیبی نرساند. این خودش چالش بزرگی است و او را با مشکلات زیادی روبرو می کند.

info

Decades ago, a hero from the stars left this world in peace. Now, the son of Ultraman must rise to protect the Earth from a new alien threat.

Shinjiro Hayata learns that his father passed on the “Ultraman Factor” to him and fights against evil.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود قسمت 1:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 2:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 3:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 4:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 5:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 6:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 7:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 8:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 9:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 10:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 11:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 12:  WEB-DL 720p

دانلود قسمت 13:  WEB-DL 720p

ADs