دانلود فیلم آموزش مفاهیم زبان برنامه نویسی کامپیوتر برای مبتدیان

با دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی شما می توانید به عنوان یک مبتدی به کدنویسی و برنامه نوشتن آشنا شده و برای دوران دانشگاه آماده شوید. با این دوره اصول مشترک زبان های برنامه نویسی که می تواند بسیار دشوار باشد تشریح خواهد شد و کاربران می توانند با استفاده از روش های ساده و بسیار پیش پا افتاده ای این اصول را فرا گرفته و یک پایه و بنیه قوی را برای یادگیری زبان های برنامه نویسی داشته باشند. شما می توانید به عنوان یک مبتدی که هیچ اطلاعی از برنامه نویسی کامپیوتر ندارد وارد دوره شده و با استاد و مربی بسیار با تجربه همراه شوید. این دوره می تواند راه گشای خوبی برای توسعه برنامه های نرم افزاری باشد و کاربران را برای کار در شرکت های معتبر آماده نماید. هنر انتقال اطلاعات درست و استفاده از سخنرانی های این دوره به خوبی می تواند به شما کمک نماید.
شما با دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی می توانید درک خوبی از برنامه ها و مدارهای کامپیوتری داشته باشید و با استرس کمتری یادگیری های اصلی را تجربه نمایید. ارائه های دوره بسیار عالی می باشد و کاربران می توانند با اطلاعات جیانی خوبی و استفاده از تجربه مربی به خوبی برنامه نویسی و کدنویسی های موردنظر را انجام دهند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : Understanding computer programming language for Novice

مدرس : George Steve {CPL}

مدت زمان : ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صونی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-برنامه-نویسی

دوره های آموزشی :

– مرور کاملی روی درس
– مقدمه ای بر برنامه نویسی کامپیوتر
– الگوریتم ها
– مبانی برنامه نویسی کامپیوتر
– متغیرها
– کلیدواژه ها
– اپراتورها
– تصمیم گیری در برنامه نویسی کامپیوتر
و …

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-برنامه-نویسی

info

Requirements
This course has no prerequisite course
You need to have your pen and paper ready to take notes if need arise.
Description
Understanding computer programming language for NOVICE who are finding it very difficult to understand the common principles of computer programming language. It is very simple and easy to understand for beginners who have never program the computer before now. The instructor is a very high experienced teacher, software developer and have also worked with some reputable companies. He has also been teaching computer programming since 2014 and have mastered the art of conveying information for better understanding which have made many of his student excel with less stress in computer programming and circuit designs aided with whiteboard presentations. Students are advised to follow this course step by step so that they would understand it very well because every lecture is filled with vital information which should not be missed. This course was made based on instructors experience in teaching computer programming to help students excel with less stress.

Who is the target audience?
Complete novice who have never program the computer before now.
Absolute beginner who wants to understand computer programming indepth.
Courses :
Complete course overview
Introduction To Computer Programming
Algorithm
Basics Of Computer Programming
Variables
Keywords
Operators
Decision Making in computer programming

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 238 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 12 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Understanding computer programming language for Novice

دانلود از لینک مستقیم