دانلود مستند Undiscovered Worlds Arctic 2019

کاور-Undiscovered-Worlds-Arctic-2019

نام مستند: Undiscovered Worlds Arctic 2019 – دنیاهای کشف نشده، شمالگان

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی:

زیرنویس انگلیسی: دارد

در مستند Undiscovered Worlds Arctic 2019 با استیو بکسل همراه می شویم تا برخی از خطرناک ترین مناطق جهان را بررسی کنیم و سفری هیجان انگیز به قطب شمال داشته باشیم. استیو در این مستند در قطب شمال شروع به قایقرانی می کند و در بزرگترین یخچال های منجمد این قطب قدم می گذارد. او قرار است اولین شخصی باشد که به بلندی یه قله کوه در بیابان قطب شمال گرینلند راه پیدا می کند. در این سفر هیجان انگیز شرایط آب و هوایی مدام عوض می شود و این تغییرات شرایط سختی را برای وی ایجاد می کند. تیم فیلمبرداری هم شرایط سختی را تحمل می کند و حیواناتی به آنها برمی خورند که ماه هاست غذایی نخورده اند. برخی از این حیوانات وحشی عکس العمل خوبی به گروه نشان نمی دهند و همین هم اکتشاف را برای بکسل و گروهش سخت می کند.

مستند Undiscovered Worlds Arctic 2019 سری جذابی است که در این قسمت به قطب شمال سفر کرده است و می توانید در قسمت های بعدی هم با ما همراه باشید تا دنیاهای ناشناخته دیگری را به شما نشان دهیم. مطابق انتظار بی بی سی در این سری هم تمام تلاش خود را کرده است تا طبیعت را به شکل باکیفیتی به ما نشان دهد و می توان گفت که مستند از دیدگاه جلوه های بصری چیزی کم و کسر ندارد. مناطقی در قطب شمال هم هستند که رویش سبز در آن دیده می شود و سری به زیر آب هم خواهیم زد تا ببینیم چه گونه های حیوانی در این قطب منجمد زندگی می کنند.

info

Steve Backshall explores some of the world’s most dangerous environments, beginning with a journey to the Arctic, kayaking across the world’s largest fjord. In part 2 Steve sets out to become the first person to reach the summit of a mountain in Greenland’s Arctic wilderness, an expedition threatened by the impact of climate change.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com