دانلود مستند Undiscovered Worlds Mexico 2019

کاور-Undiscovered-Worlds-Mexico-2019

نام مستند: Undiscovered Worlds Mexico 2019 – دنیاهای کشف نشده، مکزیکو

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

استیو بکسل در این قسمت از مستند Undiscovered Worlds Mexico 2019 تیمی از مکتشفین نخبه را با خود همراه می کند تا به ناحیه شبه جزیره مانندی در مکزیک با نام یوکاتان بروند. در این تیم رابی اشمیتر، آلدو کین و تیم فیلمبرداری به اپراتوری کیتی فراسر حضور دارند و قرار است که وسیع ترین جنگل های این شبه جزیره را به همراه غارنشینان ای منطقه اکتشاف کنند. بسیاری از مردم این منطقه از سیستم زیر آبی استفاده می کنند و مسیر فوق العاده خطرناکی را طی می کنند. در ابتدا آنها باید از طریق جنگل های سخ و خطرناک به یک اردوگاه بروند و سپس در یکی از طبقه های جنگل از یک درگاه تیره و تار عبور کنند. این منطقه از موجودات کابوس وار پر شده است و هر لحظه باید انتظار رویارویی با حیوانات عجیب الخلقه را داشته باشید.

مستند Undiscovered Worlds Mexico 2019 شما را وارد آب و هوای نادری می کند که تنها یک درصد از غارهای جهان این چنین شرایطی دارند و این یک فرصت مناسب برای بکسل است تا یک تجربه غواصی هیجان انگیز داشته باشد. این چالش بزرگی است و اما مسئله بزرگتر این است که تمامی ساکنین یوکاتان به تازگی این شبکه غارنشینی را راه اندازی کرده اند و هنوز منابع آلوده به صورت کامل از بین نرفته است. بنابراین تیم اکتشاف باید متر به متر را بررسی کند و با بررسی کامل به نسل های آینده کمک کند که دانش خود را در مورد این منطقه بیشتر کنند. تاریخ در این منطقه نوشته خواهد شد و تیم تحقیقات فشاری بیش از همه افرادی که در این جا حضور داشته اند را تحمل خواهند کرد. این منطقه با تمامی خطرات خودش بکر و زیبا است و نمی توان از زیبایی این شبیه جزیره در مکزیک چشم پوشی کرد.

info

Steve Backshall leads a team of elite explorers – including world leading underwater cave explorer Robbie Schmittner, former Royal Marine Aldo Kane and diving camera operator Katy Fraser – into the wilds of the Yucatan Peninsula in Mexico. Under the vast jungle here is the largest unexplored network of caves in the world, comprising thousands of kilometres of passageways. They are stunningly beautiful but incredibly dangerous – much of the system is under water. First the team must trek through tough, scorpion-infested jungle to camp alongside a giant sinkhole in the jungle floor – a dark gateway to an underworld full of nightmarish creatures.

Going down into these narrow flooded passageways is not for the faint-hearted but, with only an estimated one percent of the caves explored, it is an opportunity for the team to write themselves into cave diving history, by pushing further in than anyone has before.

This is a challenge that tests even the most accomplished cave divers. Steve must face the terrors of being lost in an underwater silt cloud in a cave. But there is a bigger issue at stake. All life in the Yucatan depends on the fresh water in this network of caves, but it’s being contaminated by human development. With every metre the team maps, it adds to the knowledge of the system, which, in turns, helps protect it for future generations.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com