دانلود فیلم آموزش ویژوال استودیو ۲۰۱۳ برای توسعه دهندگان وب

کاربران در دوره آموزش ویژوال استودیو ۲۰۱۳ می توانند به خوبی به مانند هر نسخه از این برنامه مایکروسافت با ویزگی های برنامه آشنا شده و تغییرات کلی و عمده و جزئی برنامه را در این دوره مشاهده نمایند. شما باید بتوانید از ویژگی های جدید این برنامه آگاه شده و به خوبی از این برنامه برای توسعه وب استفاده کرده و برنامه نویسی های گسترده ای را انجام دهید که می تواند مورداستفاده کاربران مبتدی و پیشرفته نیز قرار گرفته باشد. کار با نسخه های قدیمی این برنامه می تواند در درک این دوره بسیار به شما کمک کرده و شما را با ابزارها و منوهای جدید برنامه آشنا نماید. شما پس بنابراین می توانید دستورات را فراخوانی کرده و کدهای خود را به سرعت وارد برنامه کرده و استفاده نمایید. ASP.net و همچنین دیگر آی پی های موردنظر در این دوره آموزش داده خواهد شد.
شما کاربران با دانلود فیلم آموزش ویژوال استودیو می تواند نحوه اشکال زدایی برنامه های خود را فرا گرفته و به خوبی پوشش خوبی از برنامه های کمک کننده نظیر Azure داشته باشید. دوره دارای روش های مختلفی برای برنامه نویسی تحت وب نیز می باشد که کاربران می توانند از ان بهره مند شده و سریعا پروژه های طراحی شده به این زبان را در وب وارد نمایند. نحوه دسترسی به پروژه ها نیز آسان بوده و در نسخه جدید این برنامه به خوبی قابل لمس می باشد. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش ویژوال استودیو از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Visual Studio 2013 for Web Developers

مدرس : Michael Lehman

مدت زمان : ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-ویژوال-استودیو-2013

دوره های آموزشی :

–  معرفی
–  مرور اجمالی روی ویژوال استودیو ۲۰۱۳
–  توسعه وب
–  اشکال زدایی از برنامه های تحت وب
–  استقرار برنامه های تحت وب
–  نتیجه گیری نهایی

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-ویژوال-استودیو

info

Visual Studio 2013 is here, and like every release from Microsoft, it is chock full of great new features. This course gives web developers exactly what they need to know to get started, whether they’re coming from older versions of Visual Studio or another IDE. To begin, author Michael Lehman shows you around the toolbars, menus, and components in Visual Studio, so you can invoke commands and navigate your code fast. He also tackles Microsoft’s One ASP.NET strategy, a “web developer’s buffet” designed to make web forms, MVC controllers, web APIs, and single-page applications all available to you in any type of project. Last, Michael covers how to debug locally, remotely, and on Windows Azure, and use one-click publishing and other web deployment methods to get your projects out the door quickly.
Topics include:

What’s new in Visual Studio 2013?
Exploring the editor
Invoking the compiler
Using the debugger
Understanding One ASP.NET
Building web APIs
Debugging locally on IIS
Using One-Click Publish
Courses :
Introduction
Overview of Visual Studio 2013
Web Development
Debugging Web Apps
Web App Deployment
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 384 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 05, 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Visual Studio 2013 for Web Developers

دانلود از لینک مستقیم