دانلود فیلم آموزش تغییرات جدید نرم افزار پاورشل

شما با دانلود فیلم آموزش Whats New in PowerShell می توانید برخی از جدیدترین ویژگی های پاورشل که به تازگی منتشر شده است را مشاهده کرده و با برخی از قابلیت های جدید آن نیز آشنا شوید. در واقع چگونگی برنامه نویسی توسط کلاس های برنامه و استفاده از مفاهیم شی گرایی به خوبی در این دوره بررسی شده است و در نسخه جدید برنامه نیز به خوبی به کار گرفته شده است. محیط برنامه نویسی و بررسی نحوه اجرای ماژول های پاورشل همگی در این دوره بررسی خواهند شد. شما در ابتدا با نحوه نصب برنامه آشنا شده و سپس توسط انجمن های قرار داده شده در نرم افزار به سمت مقصد راهنمایی خواهید شد.

با دانلود این دوره مسیرهای ارتقا برنامه خود را ساده تر دنبال خواهید کرد و براحتی می توانید با پارامترهای جدید آشنا شوید. کلاس های جدید نیز قرار داده می شوند و شما با استفاده از کدنویسی می توانید به این ماژول ها دسترسی داشته باشید. شما در پایان این دوره باید بتوانید براحتی برنامه نویسی را شروع کرده و از کلاس جدید cmdlets نیز استفاده نمایید. پنجمین نسخه از پاورشل امکانات زیادی را برای شما خواهد داشت و کاربران می توانند کاربرد عملی آن را در برنامه های خود مشاهده نمایند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش Whats New in PowerShell از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Whats New in PowerShell v5.0

مدرس: Melissa Januszko

مدت زمان: ۱ ساعت و ۶ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-Whats-New-in-PowerShell

دوره های آموزشی:

– بررسی دوره
– کلاس های در حال توسعه پاورشل
– ثبت و حسابرسی توسط نسخه پنجم برنامه
– استفاده از ماژول های پاورشل با استفاده از مدیریت بسته بندی
– ماژول های نسخه بردار
– کدهای جدیدی و پارامتری

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-Whats-New-in-PowerShell

info

Description

Sysadmins, make your job easier by using some of the brand new features in PowerShell version 5.0. In this course, What’s New in PowerShell v5.0, you’ll learn how to go from scripting to programming using classes by object-oriented programming concepts, as well as practical application in PowerShell. First, you’ll discover how to keep the bad guys out of your environments by implementing the new logging and auditing features. Next, you’ll explore how to download, install, and run PowerShell modules contributed by the PowerShell community with the PackageManagement features – which will save you time and energy. Additionally, you’ll learn how to package and version your modules to make your upgrade paths simpler. Finally, you’ll delve into new modules, cmdlets, and parameters. By the end of this course, you’ll have the necessary knowledge to start programming using classes and new cmdlets in PowerShell version 5.0. Software required: Windows Management Framework version 5.0.

Courses:
Course Overview
Developing Classes with PowerShell
Logging and Auditing with PowerShell 5.0
Sharing PowerShell Modules Using Package Management
Versioning Modules
New Cmdlets and Parameter

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 146 مگابایت
  • تاریخ انتشار: December 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Whats New in PowerShell v5.0

دانلود از لینک مستقیم