دانلود انیمیشن پارک عجایب – Wonder Park 2019

دانلود انیمیشن Wonder Park 2019 – پارک عجایب

کاور-Wonder-Park-2019

نام انیمیشن: Wonder Park – پارک عجایب

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / BluRay x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن پارک شگفت انگیز (به انگلیسی: Wonder Park 2019) در مورد یک پارک تفریحی خارق العاده است که تخیلات عجیب یک دختر به نام جوئن در آن زنده می شود و خلاقیت وی خوی تازه ای به خودش می گیرد. جوئن یک دختر خوش بین با ذهنی باز است که بیشتر دوست دارد تخیلات خودش را تا پهنه های وسیعی گسترش دهد. او پارک تفریحی عجیبی را که شبیه دنیای ناشناخته ها است کشف می کند و سوار بر سرسره های آن به دنیای جدیدی سفر می کند. در این پارک حیوانات فانتزی عجیبی وجود دارند که با جوئن همراه می شوند. روزی از روزها این پارک دچار مشکلی می شود که تنها جوئن که در واقع خالق این پارک است می تواند آن را درست کند.

انیمیشن Wonder Park 2019 در مورد پرک خارق العاده ای است که توسط خلاقیت های یک دختر کوچک ایجاد شده است و گروه های مختلفی از جیوانات به این پارک می آیند. برای نجات این سرزمین جادویی جوئن باید دوباره به سرزمین ناشناخته ها سفر کند و تا می تواند از گروه های دیگر هم کمک بگیرد. جوئن در دنیای واقعی مشکلات زیادی برای خانواده اش ایجد می کند و بنابراین برای دنبال کردن تخیلاتش به دنیایی جادویی نیاز دارد. دوستانش هم برای همراه شدن با وی به مشکل برمی خورند و او به حیوانات این دنیای شگفت انگیز نیاز دارد تا با وی همراه شوند. جوئن هر روز دستگاه جدیدی طراحی می کند و در این دنیای شگفت انگیز یک پارک تفریحی ایجد می کند. ترن های هوایی متداول ترین چیزی است که در این پارک پید می شود و جوئن هم دوست دارد که حیوانات بیشتری را سوار بر آن ببیند.

info

Wonder Park tells the story of an amusement park where the imagination of a wildly creative girl named June comes alive.
June, an optimistic, imaginative girl, discovers an incredible amusement park called Wonderland hidden in the woods. The park is full of fantastical rides and talking, funny animals – only the park is in disarray. June soon discovers the park came from her imagination and she’s the only one who can fix it, so she bands together with the animals to save this magical place and bring back the wonder in Wonderland.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com