دانلود فیلم آموزش فرم تماس وردپرس

با دانلود فیلم آموزش WordPress Contact Forms شما می توانید به عنوان توسعه دهنده سایت های وردپرس یک فرم تماس عالی و کاربردی را طراحی کرده و آن را در نسخه های مختلف ارائه کرده و در صورت نیاز آن را بهینه سازی نمایید. شما توسط این دوره می توانید بسیاری از پلاگین ها را برای طراحی این فرم تماس به کار برده و بسیاری از فرم های تماس سایت های معروف وردپرسی را طراحی نمایید. فرم هایی که هم می توانند به صورت ساده طراحی شده و هم طراحی پیچیده با امکانات زیادی را داشته باشند. این دوره شما را با فرم تماس نسخه ۷ و فرم های نینجا آشنا کرده و می تواند تنظیم و پیکربندی آنها را برای شما نمایش دهد. ویژگی های پیشرفته ای برای این منظور در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید گزینه های مختلف را فعال کرده و فرم تماس خود را بسیار عالی طراحی نمایید.

با دانلود این دوره می توانید فرم های ساده و پیچیده را تجربه کرده و امکان وارد کرده آدرس ها و پیام های چندگانه را نیز در این فرم تماس فعال نمایید.پلاگین های مناسبی توسط وردپرس ارائه می شود که در طراحی همین فرم تماس نیز می تواند کارایی خودش را به خوبی نشان دهد. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش WordPress Contact Forms از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه: WordPress Contact Forms

مدرس: Patrick Rauland

مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-مستند-WordPress-Contact-Forms

دوره های آموزشی:

–  معرفی دوره
–  مقدمه ای بر فرم تماس
–  استفاده از فرم تماس Jetpack
–  استفاده از فرم تماس ۷
–  استفاده های فرم های نینجا
–  استفاده های فرم های جانبی
–  نتیجه گیری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-مستند-WordPress-Contact-Forms

info

As a maker of WordPress-powered websites, you’ve likely needed to create and add many contact forms. In this course, take a closer look at the task of creating contact forms for your WordPress site. Using four different plugins—Jetpack, Contact Form 7, Ninja Forms, and Gravity Forms—instructor Patrick Rauland walks through the process of setting up and configuring each plugin, working with the advanced features in each option, and receiving form submissions. Contact forms are a must-have for any WordPress-powered website, and these plugins—which range from simple and free to complex and pricey—can do a lot more than just ask for names, addresses, and messages. Unleash the power of contact forms, and find the plugin that’s right for you.

Topics include:
Choosing the right plugin for you
Best practices with forms
Understanding email deliverability
Using Jetpack, Contact Form 7, Ninja Forms, and Gravity Forms
Creating and adding a basic form
Creating extra fields
Using conditional logic in your form

Courses:
Introduction
An Introduction to Contact Fomrs
Using Jetpack Contact Form
Using Contract Form 7
Using Ninja Forms
Using Gravity Forms
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 263 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

WordPress Contact Forms

دانلود از لینک مستقیم