دانلود Youtube Marketing Simply explained – فیلم آموزش بازاریابی یوتیوب

فیلم آموزش Youtube Marketing Simply explained شما را با بهترین راه های درک مفاهیم بازاریابی در مورد شبکه اجتماعی یوتیوب آشنا می کند و سعی می کند که از روش های ساده ای برای تفهیم آن استفاده کند. در واقع دوره به بهترین شکل ممکن در این راستا عمل کرده است و سعی کرده است که دید بهتری در مورد توجهات گسترده ای که مردم به یوتیوب دارند، داشته باشد. کیفیت بالای این دوره باعث شده است که تکنیک ها حرفه ای تر شده و همه مدیران و بازاریابان بتوانند از مفاهیم دوره برای بازاریابی بهتر در عرصه یوتیوب استفاده کنند.

با دانلود دوره آموزشی می توانید میزان بازدید از کانال های یوتیوب خود را افزایش دهید و همچنین از کدگذاری های ساده ای برای دید بهتر و چشم نواز تر در یوتیوب بهره ببرید. چنین روندهای می تواند هم جنبه تجربی داشته باشد و هم جنبه علمی. بنابراین باید اولا آشنایی کامل به کانال های موفق در یوتیوب داشته باشید و هم بتوانید خلاقیت خود را برای ایجاد جذابیت بیشتر به کار ببرید.

عنوان دوره: Youtube Marketing Simply explained

مدرس: Ralf Kunst

مدت زمان: ۳۶ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 48 KHz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

کاور-Youtube-Marketing-Simply-explained

اسکرین-شات-Youtube-Marketing-Simply-explained

info

Description
The best and easiest to understand course about Youtube Marketing that you’ll find on Udemy. I will be explaining in a simple way how you can get views, how to make your channel look good and how to get attention from people on Youtube. Enroll in this high-quality course now!

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 797 مگابایت
  • تاریخ انتشار: June 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 19.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم